A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Список документів на виготовлення дубликата

Ви загубили документ про освіту?

Ви загубили документ про освіту (свідоцтво про базову (неповну) загальну середню освіту, атестат про повну загальну середню освіту).

Що робити? До кого звертатися?

У випадку втрати документа про освіту видається його дублікат, який відповідає затвердженому зразку документа з написом у правому верхньому кутку його титульної сторінки слова «Дублікат»;

Порядок видачі громадянам, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади міста, дублікатів замість загублених атестатів про повну загальну середню освіту та свідоцтв про базову (неповну) загальну середню освіту визначено Положенням про порядок замовлення, видачі та обліку документів державного зразка (наказ Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003
№ 811)

Дублікат документа про освіту видається лише тим особам, які закінчили певний навчальний заклад, що підтверджується відповідним записом у книзі обліку виданих документів про освіту або архівними даними;

Дублікат видається особі, що загубила документ про освіту, на підставі поданої заявки на ім’я керівника закладу освіти, який вона закінчила, та документів, що підтверджують втрату документа про освіту (довідка з органів МВС України, об’ява в засобах масової інформації про загублений документ).

Замовлення дублікатів документів про освіту за заявами громадян подаються до навчальних закладів за наступним порядком:

  1. Заява, де зазначаються причина втрати або пошкодження Картки Документа, прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, Картку якого втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх суттєвими для видачі дубліката.
  1. Оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника Документа, у якому мають бути зазначені назва Документа, його номер та дата видачі, на чиє ім’я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним.
  1. Підтвердження про оплату послуг з виготовлення дубліката Картки Документа (квитанцію). При собі заявнику мати документ, що засвідчує його особу (паспорт). При замовленні дубліката громадянин дає згоду на обробку його персональних даних (у випадку, якщо не давав навчальному закладу таку згоду раніше.
  1. Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника
    1 сторінка (3 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу). За необхідності з перекладом, завіреним нотаріально.
  1. Копію (ксерокопію) свідоцтва про укладення шлюбу (інші документи) в разі зміни прізвища (імені, по батькові) (3 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу)

Реквізити оплати послуг видачі дублікатів про загальну середню освіту державного зразка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень