A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

ЗНО-2022

До уваги випускників 2022

Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що згідно з листом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти від 16.05.2022№04/01-155 на сьогодні всі потенційні учасники національного мультипредметного тестування (далі НМТ) повинні були отримати від закладів освіти номер сертифікату та пін-код для входу на Інформаційну сторінку. Учасники, які досі не знають даних для входу на свою Інформаційну сторінку, можуть зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» регіонального центру – +38 097 283 51 94. 
Для того, щоб здобувачів повної загальної середньої освіти Донецької області мали змогу взяти участь у НМТ, вони мають обов’язково  на своїй Інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня підтвердити бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) вони планують перебувати в період проведення НМТ. 

Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. 

Оскільки ситуація стрімко змінюється, то з 21 червня до 7 липня потрібно буде ще раз обрати назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) учасники планують перебувати в період проведення НМТ. 
До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Основна сесія НМТ буде проходити в період з 18 липня по10 серпня. 
Інформацію про результати основної сесії НМТ буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року.

Лист ДОН523

Вступникам слід підвердити свою участь у зовнішньому незалежному оцінюванні – УЦОЯО >>>

Відбувся онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в 2022 році >>>

Putivnyk Uchasnyka ZNO 2022 

Графік консультацій ЗНО та ... 

Організаційно-методичне заб... 

БЕЗКОШТОВНІ курси підготовки до ЗНО

Запрошуємо Ваших одинадцятикласників на безкоштовні підготовчі онлайн-курси до ЗНО

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запускає БЕЗКОШТОВНІ підготовчі онлайн-курси до ЗНО з української мови та літератури й історії України.

Курс «Українська мова та література» допоможе опанувати всі правила фонетики та граматики, повторити матеріал з української літератури.

Курс «Історія України» охоплює всі теми, які передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання. Спрямований на заповнення прогалин в історичних подіях нашої держави та опанування практичних навичок, які знадобляться під час ЗНО.

Взявши участь у наших курсах, учні отримають:

Професійний викладацький склад. Ольга Кулікова та Владислав Карнацевич гарантують тобі комфортні умови навчання та захоплюючі методики викладання;

Шанс навчатися не виходячи з дому. Хоча карантин це й обмеження, ми перетворюємо його на унікальну можливість;

Якісну підготовку до ЗНО;

Можливість познайомитися з майбутніми студентами, ще до вступу;

Можливість розвити критичне мислення та багато іншого.

Приєднатися до наших курсів можна зареєструвавшись за посиланням 

https://forms.gle/ihdwAjXh4QgPnxsK6

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень