Батькам

Інформація про осіб, до яких можуть звертатися  батьки, учні для вирішення питань, що стосуються захисту прав та інтересів дитини

Відповідальний за соціальний захист дітей в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7
Соціальний педагог:          Ватаг Олена Володимирівна
Практичний психолог:     Задко Аліна Анатоліївна
Тел. 8(06237)3-33-85
Методист психологічної служби відділу освіти м.Новогродівка:
Макух Ірина Володимирівна
Тел. 8(06237)333-98
Директор Новогродівського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді:
Носовська Тетяна Олексіївна
Тел. 8(06237)3-33-48
Начальник відділу у справах дітей Новогродівської міської ради:
Маценко Ірина Юріївна
Спеціаліст відділу у справах дітей Новогродівської міської ради:
Шкуматова Інна Володимирівна
Тел.:  8(06237)3-40-89

«Роль батьків в житті дитини»

«Сім’я – це те первинне середовище,

де людина повинна вчитися творити добро.

Василь Сухомлинський»

Бать

Батьки – це перші найрідніші люди, які є в житті дитини. Взаємна любов виникає спонтанно, без всілякої на то причини. Батьки та діти просто щасливі, що є в житті один в одного.

В житті дитини батьки відіграють досить велику роль. Окрім того, що сім’я є обороною, захистом, вона дарує ніжність, любов, затишок, тепло… Дбає про її розвиток. Життя дитини сповнене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі мають навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів, та їх подолання. Родина відіграє важливу роль у підготовці до життя своєї дитини. І саме вона є аналогом всьому. Адже чада беруть приклад, наслідують те, що відбувається в їхній сім’ї.