МЕТОДИЧНА РОБОТА

Протягом року на засіданнях методичної ради обговорювалися такі питання:

• Особливості методичної роботи з педагогічними працівниками в поточному навчальному році. Аналіз ефективності роботи за минулий рік відповідно до науково-методичної проблеми школи.
  • Роль і місце методичної ради в реалізації основних напрямків педагогічної діяльності школи. Робота Школи молодого учителя.
  • Організація роботи ШМО та творчих груп над загальношкільною методичною проблемою
  • Роль ШМО в атестації учителів. Затвердження списку учителів, які атестуються у 2021 – 2022 навчальному році та графіку атестації. Розподіл доручень між членами методичної ради на всіх етапах атестаційного періоду.
  • Організація та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
  • Анкетування учителів з метою визначення методичної кваліфікації.
  • Аналіз підсумків шкільних олімпіад з базових дисциплін.
  • Індивідуальна методична робота з учителями, які атестуються.
  • Підготовка до педагогічних читань.
  • Система роботи ШМО з обдарованими дітьми. Досвід та проблеми.
  • Батьківські збори щодо проведення ЗНО
  • Аналіз результатів якісного контролю за підсумками І семестру. Рекомендації.
  • Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
  • Підсумки роботи в МАН.
  • Творче зростання вчителів. Перспективи удосконалення майстерності учителя.
  • Інформація про новинки методичної літератури.
  • Фактичний стан та перспективи роботи з обдарованими учнями.
  • Обговорення атестаційних матеріалів учителів.
  • Стан курсової підготовки та самоосвіти.
  • Атестація педагогічних працівників.
  • Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації.
  • Участь учнів школи в ЗНО.
  • Звіт про методичну роботу за рік.
  • Аналіз результатів якісного контролю за підсумками ІІ семестру, річного оцінювання. Рекомендації.
  • Аналіз результатів якісного контролю за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації. Підсумки роботи методичної ради за рік.
  • Планування роботи на наступний навчальний рік.