A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Новини шкільного життя ІІ семестр 2021-2022 н.р.

У добру путь, Випускник-2022!

Сьогодні, 28 червня 2022 року, впевнені у собі, розумні й креативні учні 11-А класу Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. 
З  успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали директор закладу Ольга Самоздра і класний керівник Наталя Чернова. 
З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували адміністрації закладу, вчителям, своїм батькам. 
Хай Вам щастить! У добру путь, Випускник-2022!

Більше світлин у Фотоальбомі Випуск-2022 

Урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів

Сьогодні у Новогродівському опорному закладі відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-А та 9-Б класів. На жаль не всі змогли бути присутніми на цьому заході. 
Директор закладу Ольга Самоздра звернулась до випускників з вітальним словом, подякувала учнів за наполегливість у навчанні, ініціативність та активність у шкільному житті, батьків- за небайдужість до дітей та школи. Пані Ольга побажала тим, хто вирішив йти зі школи, успіхів, натхнення, залишатися вірними своїй мрії. 
"До скорого побачення у рідній школі!"- сказала тим, хто вирішив йти у 10 клас.

Більше світлин у Фотоальбомі Випуск-2022 

1 червня - День захисту дітей

Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник - 2022 цьогоріч пролунав онлайн. Усі, хто бажав, долучились до Всеукраїнського онлайн- свята, а потім відвідали класні зустрічі. Форму проведення кожен вчитель обирав сам, але всі вони були цікаві, сучасні. Директорка закладу Ольга Самоздра відвідала онлайн - випускні та привітала з цим святом учнів 4, 9 та 11 класів.  Як виявилось, і учні, і батьки, і вчителі дуже скучили за спільними заходами. Тому було багато теплих слів, приємних спогадів та планів на майбутнє. Мрії у всіх однакові - перемога , мир та повернення до рідної школи, яку ми так любимо. 
До зустрічі 1 вепесня на порозі рідної школи!
Більше світлин у Фотоальбомі Останній дзвоник-2022 >>>

Участь учнів закладу в акції "Разом до перемоги"

У Донецькій області стартувала акція "Разом до перемоги". До неї долучилися і учні Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7.   
Більше світлин у фотоальбомі "Разом до перемоги" >>>

Дистанційна нарада при директорові

18 травня 2022 року у дистанційному форматі відбулась нарада при директорові. Були розглянуті питання завершення 2021-2022 навчального року, оцінювання учнів, ведення електронних журналів та супровід учнів в умовах воєнного стану. Не менш важливим є питання злагодженої роботи колективу в умовах сучасності. Бо результат роботи закладу- це зусилля кожного окремого працівника. Директор закладу Ольга Самоздра подякувала усім, хто сьогодні докладає зусиль, щоб заклад продовжував працювати попри всі труднощі.

День вишиванки

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Наша велика та дружня шкільна родина долучається до обласної патріотичної акції "Донеччина вишивана".

Одягни вишиванку, країно моя!

День Матері

Мама — людина, яка ніколи не зрадить, завжди вибачить, зрозуміє і вселить надію на те, що все у світі буде добре. Поруч із нею тепло та безпечно, у серці поселяється спокій та умиротворення. Тільки за ці безцінні почуття треба говорити своїй матусі слова подяки та компліменти. Тому не чекайте не хвилини, говоріть своїй матері все, що завгодно, аби вона посміхалася і сяяла від щастя, відчуваючи гордість за свою дитину, яка стала чудовою людиною.

 

Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти!

У повсякденності, в напруженому ритмі життя іноді ми не помічаємо навколо себе багатсьва природи. Краєвиди нашої планети вражають своєю красою й неповторніст.. Тому варто зупинитись та озирнутись навкруги. 
Сьогодні дружня родина нашої школи, через обставини, що склалися, перебуває у різних куточках нашої планети, хтось залишився у рідному місті. У тих, хто виїхав, є унікальна можливість побачити на власні очі те, про що чув на уроках у школі. Але нас усіх об'єднує одне - непереборне бажання повернутися до рідного дому. 
Де би я не був, я не забуду дім...

Реалізація шкільного проєкту «Від краси душі до краси довкілля»

Саме зараз на рідному шкільному подвір'ї розквітли ті цибулини, які ми з вами висаджували восени в рамках реалізації шкільного проєкту «Від краси душі до краси довкілля». 
Попри все весна іде, квіти вражають своїм різнобарв'ям. Рідна школа чекає на вас!

Учнівське самоврядування "МІКС" Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 7 долучилися до обласного флешмобу "Україна - понад усе!"  #Україна_в_серці#Україна_понад_усе

Онлайн-акція "Долоньки миру" Переглянути відео >>>

Одна, єдина, соборна Україна!

22 січня мали за честь вітати мешканців нашої громади з Днем Соборності. Дякуємо за привітні обличчя містян, що були присутні на святі. Впевнені , що залучення до проведення та участі у таких заходах учнівства, сприятиме не на словах , а на ділі, вихованню патріотичних почуттів та шани до державності.

Соборність = єдність

103 роки тому у золотоверхому Києві біля собору Софії Київської було ухвалено Акт Злуки. «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України… Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка». 
Сьогодні ми згадуємо ці події і говоримо про єдність і неподільність самостійної , незалежної неньки України. 
Тому цей навчальний день розпочався із спільного виконання Гімну України. 

Упродовж дня проведено низку різноманітних заходів. Оформлено тематичні куточки на всіх поверхах школи та в класних кімнатах, проведено виставку малюнків, у 8-11 класах пройшли уроки мужності. Учні розгадували тематичні сканворди, розмальовували символи України, створювали вишиванки власного дизайну. Фіналом дня стало проведення Єдиної години спілкування «В єдності – сила народу!»

Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладі

20 лютого Україна вшановує пам'ять усіх борців, що увійшли до Небесної Сотні. У синхронному режимі класні керівники опорного закладу провели виховні заходи, присвячені цій даті. А ще діти робили символічних янголят — згадку про душі загиблих.

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, 16 лютого 2022 рокув Україні оголошено Днем єднання. Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучився до заходів, що проводяться у День єднання по всій Україні.

"Година безбар'єрності"

Педагогічний колектив Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 взяв участь у «Годині безбар'єрності». Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного. Сьогодні ж, завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської, прийняття Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні об’єднало представників органів влади, експертного середовища та громадянського суспільства. Цей стратегічний документ визначив нові стандарти доступності та інклюзії, імплементуючи їх у державну політику. 
Отримати нові та перевірити наявний рівень знань з цього питання вчителі змогли у рамках навчального відеокурсу «Безбар’єрна грамотність»на освітньому порталі «ДІЯ».

Більше дізнатися про безбарєрність можна тут: https://bf.in.ua - «Довідник безбар’єрності» 
https://www.youtube.com/watch?v=LRSp00DX0Jc&t=5-«Година безбар’єрності».

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

13 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За результатами захисту юні науковці Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 мають два призових місця: секція "Хімія" - Алєксєєнко Максим, учень 9-А класу (керівник Авер’янова Ю.Г), з темою " Перевірка електропровідності розчинів різних речовин за допомогою саморобного пристрою" - 2 місце; секція " Історія України" - Бичкова Софія, учениця 11-А класу (керівник Соколенко Ю.В.), з темою "Формування адміністративно-територіального поділу України у міжвоєнний період" - 3 місце.

Участь вчителів закладу у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Сьогодні вчителі Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучилися до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету”, який відбувся в рамках співпраці GoogleУкраїна та Міністерства освіти і науки України. Вчителі переглянули трансляцію на сайті заходу та виконали цифрові вправи у віртуальних кімнатах GoogleforEducation.

Ми заявили голосно про наш заклад ! 41000 освітян долучися до Всеукраїнського флешмобу онлайн "Разом для найкращого Інтернету!" #ФлешмобДБІ2022

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи в січні 2022 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільних наукових відділень МАН. 
Рішенням журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук  визнано  переможців, серед   яких учні нашого закладу. 
І місце – Алєксєєнко Максим Дмитрович, учень 9 класу Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7, робота  «Перевірка електропровідності розчинів різних речовин за допомогою саморобного приладу» (наукове відділення хімія та біологія: секція  «Хімія»), учитель-наставник Авер'янова Юлія Геннадіївна 
І місце - Бичкова Софія Андріївна, учениця 11 класу Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7, робота «Формування адміністративно-територіальної системи України в міжвоєнний період» (Наукове відділення історія: Секція  «Історія України»), учитель-наставник Соколенко Юлія Вячеславівна.

Перемога у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 вітає з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ученицю 9-Б класу Розанову Єлизавету та її педагога-наставника Прошакову Олену Володимирівну.  Бажаємо вдалого виступу у IV (фінальному) етапі конкурсу, який відбудеться 5 лютого 2022 року у місті Слов'янськ.

Ми - амбосадори добра!

Вітаємо усю педагогічну та учнівську спільноту нашого закладу. Ми - частина глобальної міжнародної ініціативи, спільноти відповідального вчительства. Заходи, які були організовані у нашому закладі в рамках великого марафону Global Dignity до Дня Гідності та Свободи - Global Dignity Day, Всеукраїнського тижня права, #ЩедрийВівторокДіти #GivingTuesday#, 
#МрафонНаписанняЛистів#, Дня толерантності, Тижня безпеки дітей в інтернеті, Тижня доброчесності дозволили нам стати частиною міжнародної спільноти активних громадян, що цінують гідність та прагнуть змін!
З 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 10 грудня (Міжнародний день прав людини) 2021 року в Україні відбулася хвиля дискусійних уроків Усесвітнього Дня Гідності, до проведення якого 454 небайдужих освітян долучили 61 888 учасницю й учасника із 386 закладів освіти! І серед них педагоги та учні нашого закладу освіти.

Соборність = єдність

103 роки тому у золотоверхому Києві біля собору Софії Київської було ухвалено Акт Злуки. 
«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України… Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка». 
Сьогодні ми згадуємо ці події і говоримо про єдність і неподільність самостійної , незалежної неньки України. 
Тому цей навчальний день розпочався із спільного виконання Гімну України. 
Упрожовд дня проведено низку різноманітних заходів. оформлено тематичні куточки на всіх поверхах школи та в класних кімнатах, проведено виставку малюнків. Фіналом дня стало проведення Єдиної години спілкування «В єдності – сила народу!»

 Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Поважаємо традиції українського народу

Кожна нація, кожен народ, мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбуваються протягом багатьох століть. Народні традиції – це неписані закони, якими користуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Наша справа- зберегти та примножити їх. 
Учні нашого закладу поважають та добре знають традиції українського народу. Звечеру маланкували, зранку- засівали. 
Дякуємо учням початкової школи та гуртку "Берегиня" за настрій та добро.

11 січня - Міжнародний день "Дякую"

Всесвітній день "Дякую" - це свято, яке було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування. 
У Міжнародний день «дякую» бажаю всім не скупитися своєю ввічливістю і вдячністю, не забувати про просте і важливе «дякую», бути уважними одне до одного, намагатися допомогти словом і ділом! Цінуйте людей, які щирі з вами!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень