A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Семінари, конференції, педради у 2023-2024 навчальному році

 Чергове засідання педагогічної ради

31 травня відбулось чергове засідання педагогічної ради Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7. 
Під час засідання заслухали звіт директора закладу Ольги Самоздри про підсумки діяльності Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 за 2023-2024 навчальний рік. Про роботу філій докладали завідувачі. 
Заступник директора Олена Вахрамєєва та керівники професійних спільнот презентували результати науково-методичної роботи та роботи з обдарованими учнями. 
Про стан військово-патріотичного виховання у закладі доповідала заступник директора Оксана Дейнекіна. 
Також заслухали звіт роботи психологічної служби. 
Одноголосно підтримали питання переводу учнів на наступний рік навчання, видачі документів, нагородження учнів за високі результати навчання та особливі досягнення в навчанні , зарахування учнів до першого класу.

Звіти про роботу ПС >>>

Засідання педагогічної ради 

21 березня, відбулось чергове засідання педагогічної ради Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7. Засідання незвичне, бо велика освітянська родина поповнилась філіями №1 та №2 і відсьогодні працюватиме у новому складі і форматі. 
На початку засідання директорка Ольга Самоздра привітала всіх присутніх та надала слово завідувачам філій Миколі Пилипенку та Марії Мальчиній. 
Робота нової великої освітянської спільноти кипіла упродовж 4 годин. Заслухали творчі звіти вчителів, що атестуються, обговорили поточні робочі питання, розглянули питання щодо конкурсу підручників для 11 класів та реєстрацію випускників на НМТ. Також детально обговорили план впровадження у квітні інформаційцно-просвітнцької кампанії "5 КРОКІВ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ". 
Увагу приділили випускникам-претендентам на отримання свідоцтва з відзнакою та нагородження Золотою медаллю за особливі досягнення у навчанні. 
Працювали дружно й злагоджено, тому одноголосно прийняли проєкт засідання та спланували роботу на найближчий час.


Чергове засідання педагогічної ради

2 листопада 2023 року відбулось чергове засідання педагогічної ради Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 під головуванням директорки Ольги Самоздри. Засідання розпочали хвилиною мовчання. 
Під час засідання розглянули питання подолання освітніх втрат, проаналізували І етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, стан ведення електронного журналу. 

Педагоги опрацювали питання корупційних ознак та конфлікту інтересів в роботі закладу освіти. 
Практичний психолог Аліна Задко представила колективу аналітичний звіт щодо реалізації програми ментального здоров'я "Ти як?" і провела з педагогами ресурсну вправу. 
З питання адаптації п'ятикласників до навчання у середній ланці заслухали класних керівників Ляну Джебженяк та Юлію Авер'янову. 
Цікаву презентацію STEM- проєкту "День моля" провели вчителі хімії, біології, інформатики та технологій. 
Колектив підбив підсумки перших двох місяців навчання та окреслив основні проблеми та орієнтири на майбутнє. 
З вірою в перемогу!

Атестація педагогів

Атестація педагогів – це не тільки комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі, а й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості. У нашому закладі атестація є чинником професійного зростання педпрацівників. І цьому завжди сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду. 
12 жовтня 2023 року у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 відбувся методичний діалог «Атестація вчителів – успіх, пошук, творчість…». 
Під час проведення методичного діалогу педагоги закладу,що підлягають атестації поточного навчального року, плідно попрацювали над основними питання планів індивідуальної підготовки й проходження атестації, ознайомилися зі строками, графіками заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників, переліком атестаційних матеріалів, які надаються в атестаційну комісію, адресою електронної пошти для подання документів. 
Директор Ольга САМОЗДРА та заступник директора Олена ВАХРАМЄЄВА разом з вчителями визначили напрями діяльності на атестаційнийй період таким чином, щоб педагогічні працівники були не одиницями планування, а ініціаторами власних ідей. Адміністрація закладу заохотила та мотивувала педагогів до високих досягнень в обраному ними напрямі роботи під час атестації.

Педагогічна рада серпень 2023

29 серпня 2023 року в онлайн форматі відбулось засідання першої педагогічної ради 2023-2024 навчального року "Новий навчальний рік: виклики, плани, рішення" під головуванням директора закладу Ольги Самоздри. 
На початку роботи вшанували хвилиною мовчання пам'ять захисників України, які загинули боронячи нашу державу від збройної агресії рф. 
На порядок денний було винесено організаційні питання роботи закладу в новому навчальному році. 
Директор доповіла про продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа». 
Також педагогічний колектив обговорив та погодив:

  • освітню програму навчального закладу 5-6 клас НУШ (адаптаційний цикл базової середньої освіти) на 2023/2024 навчальний рік;

  • освітню програму навчального закладу на 2023/2024 навчальний рік.

Рішенням педагогічної ради затверджено режим роботи закладу ,проєкт соціального паспорту школи та плани виховної роботи, роботи психолога,соціального педагога,педагога-організатора. 
Розглянули низку важливих питань: 
- про організацію індивідуального та інклюзивного навчання з учнями школи у 2023/2024 навчальному році;
- про планування роботи професійних спільнот закладу щодо підвищення якості освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік; 
- про зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників. 
Особливу увагу приділили питанню посилення національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції, просвіти з питань особистої безпеки та питанню надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу. 
У 2023-2024 навчальному році в закладі буде функціонувати 20 класів. 
Для підвищення якості роботи педагогів та розширення можливостей комунікації, роботу педагогічного колективу буде організовано у віртуальній учительській. 
Маємо амбітні плани та наміри, намагаємось організувати освітній процес так, щоб дати учням якомога якісніші освітні послуги у безпечних та комфортних умовах. 

Разом тримаймо освітній фронт та допомагаємо нашим захисникам наблизити перемогу.


Ознайомитися з матеріалами педагогічної ради>>>

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень