A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Новини шкільного життя ІІ семестр 2023-2024 н.р.

Ура! Канікули!

 Складний навчальний рік в умовах воєнного стану, де шкільні уроки переплелися з уроками життя і навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне – любити і берегти свою Батьківщину. Сьогодні в Новогродівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 урочисто пролунав останній дзвоник 2023/2024 навчального року.
У класних колективах прошли останні в цьому виховні години. До зустрічі в новому 2024/2025 навчальному році!

      

Загальношкільна ранкова зустріч-вшанування памʼяті жертв депортації кримсько-татарського народу та політичних репресій

Ранок понеділка останнього навчального тижня 2023/2024 навчального року велика шкільна родина Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 розпочала із загальношкільної ранкової зустрічі. Усі разом вшанували памʼять жертв депортації кримсько- татарського народу та політичних репресій. Переглянули цікаву історію про ці події з циклу освітніх відео «Книга - мандрівка. Україна». Зазначили, що найвищою цінність було, є і залишається життя людини та повага до її прав.

День вишиванки

День вишиванки – урочиста подія для кожного українця. Цьогоріч він припадає на 16 травня. 
Учні закладу, одягнувши вишиваночки, долучилися до святкування цього особливого дня, щоб вшанувати культурні традиції свого народу. 
Вітаємо всіх зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Виховні години в класах були присвячені Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Пам'ять про війну має у багатьох поколіннях розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також бути сміливим та принциповим у боротьбі з агресією й несправедливістю.

   

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в класах були проведені години спілкування «Дорожній рух – наш друг!»

 

Інформаційна кампанія "5 кроків до здорового харчування"

Упродовж інформаційної кампанії учні і нашого закладу і наших філій брали активну участь в наповненні віртуальної виставки "Здорове харчування моєї родини". 
Наші фото - найкрутезніші, найкреативніші, найоптимістичніші, бо наші учні найкращі! 
Дякуємо всім за активність та креативність!

Безпечні весняні канікули

Питанням безпеки була присвячені виховні години напередодні весняних канікул. Класні керівники провели інструктажі з питань безпеки життєдіяльності перед початком весняних канікул: дії у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», дотримання правил пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, безпечне перебування біля річок та водоймищ.

Участь учнів закладу в конкурсі "МАН-ЮНІОР"

"МАН-ЮНІОР" - це не просто назва, це становище, яке вимагає від нас багато. Як учителі-координатори, ми завжди прагнемо допомогти своїм учням розвиватися та досягати великих результатів. Конкурс «МАН-Юніор Ерудит»- це захоплююча можливість для молодих дослідників та ерудитів продемонструвати свої знання з астрономії, екології та техніки, розвивати критичне мислення та відкривати для себе нові галузі науки. Ось чому учні Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 долучилися до цього конкурсу й показали високі результати. 
🏆 🌠У номінації «Астроном-Юніор» – сертифікат ПЕРШОГО СТУПЕНЯ отримали – 10 учнів, сертифікат ДРУГОГО СТУПЕНЯ – 20 учнів, сертифікат УЧАСНИКА – 1 учень, координатори Ляна Джебженяк, Юля Селюта та Наталія Іванова.
🤖У номінації «Технік-Юніор» брали участь 31 учень, сертифікат ПЕРШОГО СТУПЕНЯ мають 23 учні, сертифікат ДРУГОГО СТУПЕНЯ – 6 учнів, сертифікат УЧАСНИКА - 2 учні, координатори Наталія Іванова,Ляна Джебженяк та Юля Селюта.
🌍У номінації «Еколог-Юніор» - сертифікат ПЕРШОГО СТУПЕНЯ - 30 учнів та 1 учень сертифікат ДРУГОГО СТУПЕНЯ, координатори Юля Селюта, Наталія Іванова та Ляна Джебженяк.
Дякуємо організаторам конкурсу за надану дітям можливість розкрити свій потенціал та знайти нові горизонти знань
🌟. Дякуємо неперевершеним учням за високі результати. Завжди летіть вперед до нових вершин!👏.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та вчити!
💙💛
 

День українського добровольця

14 березня нагадує нам про величезний внесок, який зробили українські добровольці у захисті нашої держави від агресії з боку Росії. Вони віддали свої здоров'я та життя, щоб ми могли жити в мирі та безпеці. І нехай наша країна завжди має таких мужніх та небайдужих громадян, які готові відстоювати наші ідеали та цінності.

Шевченківський тиждень-2024

Кожна нація має свою людину - символ, людину - знак, людину – фокус. Для нашої культури такою людиною без сумніву є Тарас Григорович Шевченко. 

Відкриваючи Шевченківські дні, уроки української мови в 5-Б, 8-А та 8-Б класах розпочинали з прослуховування та декламування "ЗАПОВІТУ". Шукали рядки, слова яких вже сьогодні втілились в життя. Впевнились, що Шевченкові слова є пророчими. Тому, поминаємо нашого Кобзаря незлим, але дуже голосним словом!

«Шевченківський тиждень» у 5-А кл, 6-А кл, 6-Б кл, 7-А кл, 11-А кл. розпочато з інформаційних хвилинок «Незабутній Шевченко». Далі для середньої ланки відбулася літературна вікторина «Відомий і невідомий Шевченко», а для старших класів - інтелектуальна вікторина «Цікаві факти про Кобзаря». Учні мали змогу поновити та поповнити свої знання про життя і творчість Великого Кобзаря.

Учні 5-А, 6-А та 6-Б класів долучилися до відзначення річниці Великого Кобзаря. Діти доєдналися до захоплюючого квесту "Творчість Шевченка - Національний феномен". Завдяки грі учні дізналися більше про цікаві факти із життя Кобзаря, а також згадали твори поета, які є актуальними і сьогодні. 

У рамках Шевченківського тижня з метою вшанування видатного сина українського народу у 3-А класі було проведено низка уроків з української мови, під час яких діти мандрували сторінками творчості великого поета. Малюкам цікаво було дізнатися про дитинство малого Тараса, про цікаві факти його життя. Діти ознайомилися із збіркою творів «Кобзар», репродукціями картин Т.Г. Шевченка, дружньо відповідали на питання вікторини «Шевченкознавці». Вони із захопленням декламували вірші Великого Кобзаря, прослухали музичні композиції на вірші, які стали піснями.

На позакласному читанні" Життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка" у 4-А класі учні дізналися про цікаві факти із життя поета.Відбувся конкурс читців віршів Кобзаря. На годині спілкування - літературна вікторина " Що ми знаємо про Тараса Шевченка ". З великим задоволенням діти слухали пісні на слова Тараса Григоровича Шевченка.

Учні 4-Б класу сьогодні закінчили неймовірний #шевченківськийтиждень яскравою презентацією, підбили підсумки та отримали дипломи

Тарас Шевченко став втіленням духу нації, її болю, надії та боротьби за свободу. Його поезії не лише вражають своєю красою й глибиною, а й стають заповітними словами, які б’ють ключем до сердець і свідомості кожного, хто вірить у величність і силу людського духу.

Світлини проведення тижня можна переглянути у Фотоальбомі >>>

Єдиний урок з пожежної безпеки для учнів 5-9 класів

Відповідно до спільного плану роботи відділу освіти м.Новогродівка та Головного Управління ДСНС України в Донецькій області сьогодні відбувся єдиний урок з пожежної безпеки для учнів 5-9 класів Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7. Інспектор Сергєєв Сергій, якого наші учні вже добре знають, нагадав про основні правила безпечного поводження з вогнем
   

Єднаймося! У єдності наша сила!

Другий рік поспіль 16 лютого українці відзначають День Єднання. 
Де б не були сьогодні учні Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7, їх єднає любов до рідної країни, рідної землі. 
Комітет національно-патріотичного виховання «Ми українці» (вчитель-тьютор Ольга Шилінцева) створили своєрідний флешмоб єднання, участь в якому взяли учні нашого закладу, які знаходяться в різних куточках світу! 
Єднаймося! У єдності наша сила!
Ранкові зустрічі та виховні години були присвячені цьому святу. 

Переглянути світлини можна у Фотоальбомі >>>

Тиждень англійської мови в закладі


Учні 11-А, 11-Б класів Відкриття Тижня англійської мови-2024 (учитель Литвин Л.П.)

Учні 10-А класу-активні учасники Тижня англійської мови-2024 (Учитель - Боклач Д.В.)

Учні 9-А - підготували проектну роботу "Відомі винахідники та вчені" https://padlet.com/president7online/englishlanguageweek9A

Учні 4-А класу -активні учасники Тижня англійської мови.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Ранкові зустрічі у 5-А, 6-А, 6-Б, 7-Б, 9-А та 9-Б класах сьогодні були присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
З самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від російських загарбників. 
Головне памʼятати, що ЖИТТЯ - найвища цінність.

       
 

106 річниця бою під Крутами

В класах Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 пройшов незвичайний урок. Це був урок Пам'яті " Вони померли, щоб ми жили..." Бій під Крутами для всього українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Класні керівники ознайомили з історією трагічного але сповненого героїзму бою під Крутами, діти виказали повагу до історичного минулого свого народу. 
Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас.

29 січня учні 9-А, 11-А та 11-Б класів разом з класними керівниками взяли участь в обласному онлайн- уроці «Памʼяті Героїв Крут»

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Наприкінці січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, що привів до винищування однієї третини євреїв і численного числа представників інших національностей. 
З метою вшанування та збереження пам’яті про цю страшну трагедію, про всіх невинно розстріляних, страчених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею для здобувачів освіти закладу були проведені виховні години, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Під час обговорення теми учні переконалися що страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистській Німеччині - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Участь учнів закладу у парламентському онлайн-уроці

Учні 5-8 класів Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 разом з класними керівниками взяли участь в парламентському онлайн-уроці від освітнього центру Верховної Ради України.
Упродовж 45 хвилин інтерактиву діти дізнались про організацію роботи Верховної Ради, процедуру прийняття законопроектів, функції та обовʼязки народних депутатів. 
Такі уроки сприяють формуванню активної громадської позиції, закладають основу демократичного суспільства майбутнього.

Мінна безпека

Безпека наших учнів - найважливіше питання в умовах сьогодення. Саме тому, в рамках співпраці відділу освіти м.Новогродівка та Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Донецькій області, зокрема 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, 10 січня було проведене онлайн-заняття з мінної безпеки для учнів початкової школи. 
Наш улюблений спікер, інспектор ДСНС Сергій Сєргєєв, нагадав дітям про основні правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами, перевірив, наскільки добре учні їх памʼятають.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень