A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Робота євроклубу

Більш детально з роботою Євроклубу можна ознайомитися на блозі керівника Костянко Тетяни Володимирівни за посиланням >>>

Засідання шкільного євроклубу «YES» Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7

Напередодні зимових канікул шкільний євроклуб «YES» Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 провів чергове засідання та запросив на цю зустріч вчителів іноземних мов, адміністрацію школи. Серед присутніх учнів зібрались найактивніші учасники олімпіад, переможці конкурсів з англійської мови. 
У неформальній обстановці пройшла бесіда між дорослими та дітьми, обговорювались досягнення та майбутні плани щодо успішного опанування іноземними мовами, участі у міжнародних програмах, Всеукраїнських проєктах тощо. Євроклубівці радо ділились своїм досвідом, розповідали, які конкурси найбільше сподобались. Обговорювали, як треба готуватись, на що звертати увагу для перемоги у різноманітних заходах. Сьогодні наші діти спілкуються онлайн з американськими однолітками за допомогою участі у міжнародній програмі «ENGin». Залучення євроклубівців до міжнародної програми «FLEX» дає шанс молоді потрапити за кордон для продовження свого навчання. Щорічна участь в обласному конкурсі з іноземних мов «Поетичні обрії» допомагає учням розкривати свої творчі таланти. Це позбавляє українських школярів мовного психологічного бар’єру, надає досвід, розвиває практичні навички щодо володіння іноземними мовами. 
За активну участь дітей та вчителів у заходах з іноземних мов директорка Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Самоздра Ольга Вікторівна висловила кожному подяку, підтримала добрим словом та запропонувала частіше збиратись разом у позаурочний час. Бо саме такі партнерські, дружні стосунки цінуються сьогодні дітьми, батьками та освітянами, адже вони допомагають мотивувати молодь до навчання, шукати свій шлях у житті!

Презентація роботи євроклуба «YES» Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7 в обласній творчій лабораторії «Менеджмент міжнародної інтеграції НУШ: євроклуб – як сучасний hub”. м. Краматорськ

Пишаємося нашими перемогами в конкурсах, участю у міжнародних та Всеукраїнських проектах! Цікаві зустрічі з відомими політиками, співпраця із громадськими діячами — для євроклубівців це завжди корисний життєвий досвід!

«GoCamp East» стартував!

З метою поглибленого вивчення англійської мови за участю іноземних волонтерів в Україні було оголошено проект «Go Cump East». Учні Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 перемогли та отримали нагороду – відпочинок і навчання в англомовному таборі за рахунок благодійних міжнародних організацій.
16 липня 2017 р. 15 учнів під керівництвом вчителів англійської мови Литвин Л.П. та Костянко Т.В. поїхали до Київської області в ДОЦ «Дніпро».

GoCamp East 2017

 GoCamp East – літній мовний табір для дітей із прифронтових територій — саме в цьому проекті взяли участь й перемогли  наші  діти  та  вчителі англійської мови  Новогродівської загальноосвітньої школи №7. У Донецькій області GoCamp проходить вперше. Ще у 2016 році це було неможливо з міркувань безпеки дітей і волонтерів.  А вже  у 2017 році для учнів, школи яких знаходяться близько до лінії розмежування, організували  GoCampEast.

 З 17 до 31 липня  наші учні  разом із вчителями англійської мови Костянко Т.В.  та Литвин Л.П. перебували у дитячому таборі «Дніпро», що під Києвом. У таборі   діти відпочивали, вивчаючи англійську, спілкувались із дітьми інших регіонів України та іноземцями з різних куточків світу. Саме живе спілкування англійською мовою, цікаві естафети, змагання з плавання, футболу, ігри на свіжому повітрі сприяли розкутості та надавали впевненності дітям у своїх можливостях. Вони переконались, що англійська мова є провідником у спілкуванні та порозумінні між людьми з будь-яких країн світу. Під час церемонії відкриття  GoCamp East діти  зустрілись  з організаторами цього проекта, депутатами України, представниками британського та американського консульств, ділились своїми враженнями від перебування у таборі з репортерами та журналістами.  У GoCamp  East не просто підтягували англійську та позбувались страху говорити, але й навчались громадянській позиції, критичному мисленню, толерантності. Все це  готує дітей до викликів сучасності.
Останні заняття в  англомовному таборі були присвячені Олімпійським іграм, де різні школи Донеччини та Луганської області змагались між собою за кращий виступ команди: назва, гасло, пісня та власно вигадана спортивна гра. Новогродівська команда виступила гідно й виграла ці змагання! Ми пишаємось нашими дітьми! Впевнені, що перебування у GoCamp East змінило світогляд кожної дитини та дало натхнення для подальшого оволодіння англійською мовою.

Go camp 2017 

З метою виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття ми запрошуємо до співпраці волонтерів із різних країн із нашими вчителями й дітьми у пришкільному дитячому оздоровчому таборі. Мета цієї роботи – надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.
Завдання:
- розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;
- подолати мовний бар’єр;
- навчити дітей широко мислити, виходити за рамки одної дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;
- сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду;
- зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання;
- подолати стереотипи серед іноземців щодо України;
- популяризувати волонтерський рух в Україні;
- сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

Зустріч з громадськими діячами

7 жовтня  Новогродівська загальноосвітня школа №7 зустрічала гостей. До нас завітали міський  депутат, засновник молодіжного руху «Move» Антон Кухлєв та громадський діяч  Ірена Даниш (м. Сіетл, штат Вашингтон, США). Зустріч пройшла у теплій атмосфері.  У бесідах  із представниками міського відділу освіти, шкільною адміністрацією, вчителями іноземної мови та старшокласниками з’ясовувались проблеми нашої молоді, шляхи  їх подолання. Обговорювались знання і активність громадян з питань Прав Людини. Наші євроклубівці висловлювали свої думки щодо  актуальності  існування молодіжних рухів.  Всі ми дійшли висновку, що слід продовжувати роботу з громадами, із молоддю в напрямку «активного громадянства».

Участь керівника  Новогродівського шкільного Євроклуба «YES»  Костянко Т.В. в обласній  педагогічній майстерні

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень