A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Семінари, конференції, педради у 2022-2023 навчальному році

Засідання педагогічної ради. Травень 2023 

Педагогічний колектив Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів підбив підсумки навчального року. 
Під головуванням директора закладу Ольги Самоздри відбулось засідання педагогічної ради. 
Проаналізували навчальну діяльність, якість знань, розглянули статистичний звіт, звіти про діяльність шкільних методичних об'єднань, стан виховної роботи в закладі та , зокрема, стан військово - патріотичного виховання. Також заслухали звіти практичного психолога, соціального педагога стосовно інклюзивного навчання. 
Приділили увагу обов'язковому проведенню інструктажів з учнями щодо правил безпечної поведінки під час літніх канікул. Матеріали педради >>>

Засідання педагогічної ради 

29 березня 2023 р. під головуванням директора закладу Ольги Самоздри, відбулось засідання чергової педагогічної ради Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7.

На порядку денному розглянуто питання: 
- реалізації нового Державного стандарту в 5-х класах у 2022-2023 навчальному році;
- затвердження підручників, що обрали педагоги на наступний навчальний рік для 6 класів;
- про вивчення рівня наявності сформованих предметних компетентностей в умовах воєнного стану в учнів 8 та 10 класів з математики, англійської мови, української мови та історії України;
- про запобігання розповсюдженню ПВК "Редан";
- про організацію роботи щодо участі у військово-патріотичній грі "Сокіл"(Джура). 

Також заслухали творчі звіти вчителів, що атестуються - Дядиченко Л.О, Задко А.А., Дейнекіної О.О.
Матеріали педради >>>

Підсумки першого семестру 2022-2023 навчального року

28 грудня 2022 року під головуванням директора закладу Самоздри О.В. відбулося планове засідання педагогічної ради в дистанційному форматі на платформі Google Meet. На засідання педради було запрошено начальника відділу освіти м. Новогродівка Борковець А.О. та директора ЦПРПП Новогродівської міської ради Рудько В.В. 
До порядку денного увійшли питання щодо аналізу роботи закладу за І семестр 2022-2023 навчального року.
У практичному блоці «Освітні ласощі» йшлося про інноваційні підходи до креативної та когнітивної діяльності учнів з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації до навчальної діяльності як важливого фактора формування соціально-активної особистості. Весь виступ педагогів,що підлягають атестації цього року, було оформлено на онлайн сервісі Bookcreator, який дозволяє створювати інтерактивні 3D- фліпбуки. Педагоги поділилися з колегами своїм досвідом роботи на онлайн-сервісах Mentimetr, Google Jamboard, «Генератор ребусів онлайн»,MindMeister (створення інтелект-карт, органіграм), продемонстрували можливості роботи на цих сервісах під час дистанційного навчання як індивідуально, так і у колаборації. Важливим аспектом сьогодення є і надання психологічної допомоги та підтримки під час уроку та позаурочний час, тож розглядали можливості методики СЕЕН- миттєва психологічна допомога (гра «Бінго»). 
В аналітичному блоці директор закладу Самоздра О.В., наголосила на здобутках колективу впродовж звітного періоду, сформулювала основні завдання на наступний семестр, серед яких пріоритетними визначено створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу, проведення постійного моніторингу якості надання освітніх послуг. Про результати роботи педагогічних спільнот доповіли і голови шкільних предметних комісій.
На засіданні педради йшлося також про те, як працювати далі, враховуючи труднощі і обмеження воєнного стану, прогнозування плану освітнього процесу на наступний семестр. Наголошувалося, що визначальним є принцип "все для перемоги". 
На засіданні педагогічної ради виступила і директор ЦПРПП Новогродівської міської ради Рудько В.В., яка подякувала присутнім за багатовекторну методичну роботу педагогів опорного закладу та окреслила пріоритетні напрями співпраці на наступний семестр.
Підбиваючи підсумки засідання педагогічної ради, директор закладу Самоздра О.В. висловила слова подяки всім присутнім за патріотизм, чесну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків, самовіддане служіння вітчизняній освіті.
Матеріали педради >>>

Засідання педагогічної ради «Майстерність дистанційного уроку»

27 жовтня 2022 року під головуванням директорки Ольги Самоздри, проведено чергову педагогічну раду Новогродівського ОЗЗСО №7. На порядку денному розглядались питання якості дистанційного навчання у нових реаліях, компетентнісний підхід до вивчення предметів природничо-математичного циклу, результати освітнього процесу НУШ у 5 класах, результати І етапу та підготовку до ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, хід підвищення кваліфікації у поточному періоді та плани на 2023 рік. 
Вчителі презентували фішки дистанційних уроків, запропонували колегам форми та методи активізації та урізноманітнення навчального контенту. Руханка "Дистанційка" прийшлась до душі педагогам закладу. 
Також обговорили проблеми психологічної складової освітнього процесу, звернули увагу на особливості роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби. 
Орієнтуючись на швидкоплинність суспільних процесів і подій, внесли зміни до плану виховних заходів на листопад 2022 року. 
Усі пропозиції внесли до рішення педради, яке буде орієнтиром роботи колективу на найближчі місяці навчання.

Порядок денний >>>

Засідання першої педагогічної ради нового 2022-2023 н. р.

30 серпня відбулось засідання першої педагогічної ради нового 2022-2023 навчального року. Під час засідання було обговорено та ухвалено низку важливих та необхідних рішень для організації якісної та ефективної роботи школи в дистанційному режимі в умовах військового стану. 
Педагоги закладу готові до нових викликів та знають як зробити навчання цікавим та комфортним для усіх учасників освітнього процесу. не забуваємо і про підтримку один одного в складних умовах сьогоднішніх реалій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень