A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Новини шкільного життя І семестр 2023-2024 н.р.

Безпека на канікулах

Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того , щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку! Саме питання безпеки життєдіяльності і обговорили учні Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 на підсумкових годинах спілкування.

Ми на Фейсбуці >>>
Світлини переглянути у Фотоальбомі >>>

Ура!!! Канікули!!!!🎉🎄🎁

Під таким гаслом пройшли підсумкові виховні години І семестру в класних колективах Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 
Ми на Фейсбуці >>>
Світлини переглянути у Фотоальбомі >>>

Конкурс «Новорічна листівка-2023»

Інформаційний комітет учнівського самоврядування «МІКС» повідомляє результати конкурсу «Новорічна листівка-2023».
Номінація Листівка на папері:
1-4 кл.                                           5-8 кл.                                            9-11 кл.
   1 м. Гараніч І.(4-А)                    1 м. Лапінська Є. (7-Б)                 1 м. Сорокіна М. (9-Б)
   2 м. Опортов М. (2-А)                2 м. Шульга М. (5-Б)                    2 м. Кротенко К. (10-А)
   3 м. Вакулін Г. (4-А)                  3 м. Сорокіна Д. (5-Б)

Номінація «Листівка на комп’ютері»
1-4 кл.                                          5-8 кл.                                                9-11 кл.
   1 м. Євдаш Б. (3-А)                    1 м. Шмалій А. (6-Б)                          1 м. Ралдугіна К. (10-А) 
   2 м. Третьяков Д. (3-А)               2 м. Рязанова А. (6-Б)
   3 м. Пархоменко В. (4-Б)            3 м. колектив 7-Б кл.
  
Номінація «Фотоколаж»
1-4 кл.                                                5-8 кл.                                                  9-11 кл.
   1 м. Селюта А. (3-А)                         1 м. Задорожний В. (5-Б)                   1 м. Колектив 11-А класу
   2 м. Андронакі К. (3-А)                     2 м. Фастов Т. (8-Б)
   3 м. Кваша А. (3-А)                           3 м. Сорокіна Д. (5-Б)
  
Номінація «Анімаційний ролик»                               Номінація «Новорічний подарунок»
5-8 кл.                                                                                1-4 кл. 
   1 м. Петренко А. (6-А)                                                      1 м. Голобородько В. (4-А)
   2 м. Гоголєв С. (6-А)                                                         2 м. Голобородько Вікторія (4-А), Голобородько Вероніка (1-А)
   3 м. Ставіченко Д. (6-Б)                                                    3 м. Біленко Д. (2-А)

Конкурс робіт «Різдво в співдружності країн ЄС»

З 18 по 22 грудня актив шкільного учнівського самоврядування «МІКС» проводив конкурс робіт «Різдво в співдружності країн ЄС». 
Підбито підсумки та оголошено переможців: 
Диплом І ступеня - роботи учнів 5-Б класу.
Диплом ІІ ступеня - роботи учнів 6-А класу.
Диплом ІІІ ступеня - колективна робота 7-Б класу. 
Усі учасники отримали сертифікати.
З роботами можна ознайомитись на онлайн- дошці. 📸 Подивіться цей допис у Facebook https://www.facebook.com/share/ph2cahxUGvrz5WJb/?mibextid=K35XfP

Національний онлайн-марафон «Разом до перемоги»

20 грудня 2023 року здобувачі освіти Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучилися до Всеукраїнської онлайн-руханки в рамках проведення Національного онлайн-марафону «Разом до перемоги», з метою популяризації здорового способу життя та єднання всіх учасників освітнього процесу.

"Чорнобиль - наша память, наш біль"

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто мужньо ступив на захист світу в часи найбільшої техногенної катастрофи. Ліквідатори Чорнобильської трагедії — справжні герої, що ризикували власним життям, щоб убезпечити інших від неймовірних наслідків. 
Проце на годинах спілкування говорили у 4-Б, 5-А, 6-А та 6-Б класах. 
Памʼятаймо та низько вклоняймося тим, кому завдячуєм життям.

Тиждень права

Щороку в грудні проводиться Всеукраїнський тиждень права🇺🇦⚖️, який містить важливу дату- 10 грудня, Міжнародний День захисту прав людини. Традиція відзначення Дня захисту прав людини налічує вже понад сім десятиліть. До цієї дати в 5-А, 6-А, 6-Б класах (класні керівники Юлія Селюта, Ляна Джебженяк та Наталія Іванова) було проведено захід, в якому здобувачі освіти брали активну участь. 
В ігровій формі діти пригадували права та обов'язки громадян нашої країни. Граючи, вони вивчали важливі аспекти прав та обов'язків, що сприяло кращому їхньому засвоєнню та розумінню. 
Цей захід став чудовою можливістю для учнів не лише пізнати, а й усвідомити свої права та обов'язки, як частини активного громадянства. Ігрові форми сприяли зацікавленості та розумінню серйозних аспектів життя у суспільстві, а також підкреслили важливість відповідальності кожного громадянина. 
Пам‘ятаймо❗️Права однієї людини закінчується там, де починаються права іншої📌

Учні 9-10 класів Новогродівського ОЗЗСО І- ІІІ ступенів 7 та їх педагоги- наставники Любов Гаврилова та Юлія Соколенко взяли активну участь у формуванні вебвітрини до 75-річчя прийняття Загальної декларації прав людини «Права людини – права дитини» і Міжнародного дня прав людини. Усього подано 5 робіт – інтерактивних плакатів і плакатів-постерів, – у яких автори віддзеркалюють власне розуміння прав людини і дитини, важливість їх дотримання у мирний час і під час дії воєнного стану.
 

Дякуємо ЗСУ за мужність та самовідданість!

6 грудня наша незалежна держава відзначала День Збройних сил України. Це свято завжди зустрічали з гордістю та пошаною, а з початком повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит країни, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу своєї Батьківщини. 
Нова українська школа має на меті виховати особистість, інноватора, патріота. Цей процес є наскрізним та проходить червоною лінією через усі заходи , які проводяться в закладі освіти. 
З метою сприяння формуванню почуття патріотизму, підтримки та вдячності ЗСУ, серед учнів 5-6 класів Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 проводились спортивні онлайн -змагання «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ З ВІРОЮ В ЗСУ». 
5 грудня проведено спортивно-патріотичний захід «Зростаємо мужніми». На гостину завітала заступниця міського голови Ольга Сидорова, яка звернулась з вітальним словом до учнів. 
Під час заходу діти пригадали славетні традиції українського війська, історію державного свята, висловили повагу до армії, виказували почуття патріотизму та демонстрували свої фізичні здібності, кмітливість і спритність. 
Також здобувачі освіти підготували спортивно- патріотичний флешмоб вдячності ЗСУ. Наприкінці заходу виконали інтерактивну вправу «Хмаринка побажань». 
Заходи підготовлені класними керівниками: Ляною Джебженяк, Наталією Івановою, Юлією Селютою, Юлією Авер’яновою.
Дякуємо ЗСУ за мужність та самовідданість! Разом до перемоги!

Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Учні 7-А класу долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Обговорювали види нас, ознаки, за якими його можна розпізнати та способи захисту.
Учні 11-А класу в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" пройшли онлайн-квест "Живи без ілюзій". Молоді дуже цікаво та повчально було слідкувати за подіями,обговорювати ситуації та надавати поради, щоб допомогти героям онлайн-гри позбутися "рожевих окулярів". Також, старшокласники підвищили свою обізнаність щодо пасток насильницьких стосунків, які можуть призвести до домашнього та гендерного насильства.


Руханка сили

Разом ми встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я. 
57 112 учасників та учасниць із 1904 навчальних закладів України долучилися до флешмобу #руханкасили
Від імені ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України щиро дякуємо вам за вашу залученість та зацікавленість у популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді! Саме завдяки вам цей рекорд став реальністю!

Роковини пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. 
Цьогоріч роковини пам’яті жертв голодоморів проходять під гаслом «ПАМ’ЯТАЄМО! ЄДНАЄМОСЯ! ПЕРЕМОЖЕМО!». 

Ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями російської федерації проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані. 
Цей злочин проти людства неможливо забути та пробачити. Вічна пам’ять безневинно закатованим українцям! Долучіться сьогодні о 16:00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Запаліть свічку по тих, хто пішов у інші світи через ненажерливу сутність нелюдського режиму! 

Світлини виховних заходів у Фотоальбомі >>>>>

Волонтерство від малечі

У рамках Всесвітнього дня Гідності у Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 триває акція « Ворогам кришка». 
Учні 2-А класу активно долучились до такої важливої події. Ви також це ще встигнете зробити. Збирай пластикові кришечки та принось їх до школи. 
Гідність- це разом з нашими ЗСУ впевнено йти до перемоги!

16 листопада - Міжнародний день відмови від паління.

Сучасна молодь, яка цінує своє життя, мислить прогресивно та має амбітні плани на майбутнє, давно вже усвідомила, що паління - звичка слабких людей. 
Проєктна робота учнів 11-А класу (класний керівник Наталія Колосовська) Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7

Профілактика тютюнопаління

З 12 жовтня по 1 листопада в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 в рамках кампанії профілактики тютюнопаління, комітетом дисципліни та порядку "Дозор" було проведено презентацію соціальних постерів на тему: "Тютюнопаління скорочує життя". Мета конкурсу - формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до власного здоров'я й усвідомлення особистої відповідальності за нього. Участь взяли 9-11 класи. До вашої уваги роботи учасників.(вчитель-тьютор Олена Ватаг)

«Полум’ям подвигу вашого наші горять серця»

Напередодні річниці визволення України від фашистських загарбників у Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 пройшли заходи, присвячені подіям Другої світової війни, тим, хто звільнив Україну від фашистської навали майже 80 років тому. 
Тисячами обелісків і братських могил нагадує і донині про себе Друга Світова війна.Вони – святиня нашої пам’яті.Поклонімося ж тим, хто поліг у бою,хто покрив землю рідну собою,хто відстояв нашу свободу.Це потрібно не мертвим,це потрібно живим.

27 жовтня - День української писемності та мови

Свято писемності у Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 відзначили проведенням низки тематичних заходів. 
Учні 7-11 класів долучились до написання радіодиктанту національної єдності. 
О 10.00 учні 6-А та 7-Б класів приєднались до обласного урочистого заходу.
Учні 2-А , 3-Ата 4-Б класів взяли участь у «Мовному батлі». А учні 5-А ,3-Б ,4-А , 6-Б та 11-Б класів змагалися у цікавій мовній вікторині. 
Учні 5-Б та 7-Б разом з BRAT&TIK TU FEAT читали реп про мову.

Говори українською! Бо ворог не може!

Переплутані нитки любові...
«Дороги України – переплутані нитки любові, подекуди перерубані, але знову зв’язані у вузол, аби бути ще міцнішими. Немає нічого красивішого, ніж їхати крізь усю країну і вбирати її поглядом…» 
Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 сьогодні долучився до радіодиктанту національної єдності - наймасштабнішого Всеукраїнського флешмобу. 
Диктант писали учні 7-11 класів разом з педагогами. 
Текст настільки емоційно був близький усім, що з кожним наступним словом з'являлось відчуття, що пишуть саме про твій край, твоє місто, твої щоденні переживання та очікування, бо червоною лінією через увесь диктант пройшла тема , обпаленої війною країни. 
З рідною мовою тримаємо стрій і наближаємо Перемогу!
Пишемо разом, аби відчути єднання! 
Більше світлин у Фотоальбомі >>>

#STEMMoleday2023 

Як святкували День моля на уроках хімії та природознавства. Учні та учениці 5б класу ознайомилися зі новим святом, його історію та символом. Вони із задоволенням подивилися мультфільм про крота-хіміка, потім обговорювали побачене. Здобувачі освіти 8 та 11 класів відвідали віртуальну виставку речовин кількістю 1 моль, знайомилися з «мольними» рецептами, хімічними мемами, які підготували їх однокласники.
Учні 5-А на уроці пізнаємо природу та 7-Б на уроці біології теж святкували День Моля !Розв'язували різноманітні завдання та дивились фільм про середовище життя кротів.
в рамках проведення святкування Міжнародного Дня Моля – Mole day вчителем інформатики Аллою Полонською було проведено майстер-клас по використанню штучного інтелекту в 10-А, 11-А та 11-Б класах. Учні генерували зображення емблеми свята - крота. Цікавий сервіс запропанував учень 10-А класу Совенко Кирило. А ще були сгенеровані ШІ меми на теми "Хімія", "Інформатика", Mole Day. 
на уроках трудового навчання (учитель Колосовська Н.А.) учениці 6-х та 7-х класів презентували свої створені ескізи емблеми «МOLE DAY». Дівчатка із задоволення проявили фантазію, уяву, показали свої здібності та вміння їх застосовувати у праці й творчості.

Cвітлини у Фотоальбомі >>>

10 жовтня - Всесвітній день ментального здоровʼя

Воно є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. 
Педагоги Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 піклуються про своїх учнів, тому обовʼязковою складовою уроку є хвилинки психологічного розвантаження, використання термометрів настрою, рефлексія та емоційний барометр. 
Ну і куди ж ми без руханок та фізичної активності!
 
Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Руханка сили у закладі

Фізична активність позитивно впливає на психічний стан людини, вона є своєрідним «антидепресантом», знижує рівень стресу, сприяє кращій діяльності мозку. 
Саме тому під час проведення уроків педагоги Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 обовʼязково проводять руханки.
А у Всесвітній день ментального здоровʼя ще й долучились до загальноукраїнської руханки. 
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я 3-А клас Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 долучився до Всеукраїнського флешмобу "Руханкасили".

Всеукраїнський урок єдності

Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 приєднався до Всеукраїнського уроку єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими. Він був був присвяченій питанням медіаграмотності та інфогігієни.
Урок транслювали на телеканалі «Суспільне. Культура» та на YouTube-каналі «Перший» 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. Проте, якщо ви хочете розпочати урок пізніше, то можете відмотати на початок трансляції за покликанням на Youtube. Тривалість уроку — 30 хвилин. 
    

Всесвітній день тварин у закладі

Всесвітній день тварин або День захисту тварин відзначають 4 жовтня, як нагадування, що ці мешканці планети - потребують нашої турботи та підтримки. До IV Міжнародного уроку доброти долучились і учні 1-А класу. У класі був проведений урок доброти «Наші улюбленці» про гуманне та відповідальне ставлення до собак та котів. До уроку діти підготували цікаві розповіді про своїх домашніх улюбленців та їх фото. Світлини у Фотоальбомі >>> 

Профілактика тютюнопаління

2 жовтня в Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 стартувала інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед здобувачів освіти 9-11 класів. 
Вона триватиме до кінця грудня і має на меті покращення інформування учнів про ризики і шкідливі наслідки для здоров’я людини куріння тютюнових виробів, кальянів. 
Ініціатор - Міністерство охорони здоров’я України.

29 вересня Європейський день шкільного спорту

Учні Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області активно долучились до Європейського дня шкільного спорту 2023 (ESSD).

#ESSDUkraine #ESSD2023 #ua_active #actforhealth #imzo #sportmoncom #ESSDPoland #ActiveLessonsPlan #BeActive #edukacjawruchu #AKil

UkraineActive @European School Sport Day @Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я Fundacja @Akademia Krokieta i Lamy @V4Sport Fundacja @V4Sport Foundation @Akademia Krokieta i Lamy @ISCA - International Sport and Culture Association

Відео активності учнів за посиланням https://facebook.com/groups/713031562661927/
Більше світлин у фотоальбомі >>>


З 11 по 15 вересня Новогродівський опорний заклад долучається до всеукраїнського Тижня громадянського суспільства. Він проводиться в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. 

Гасло тижня у нашому закладі - “Нехай кожен голос буде почутий!” 
Упродовж тижня здобувачі освіти ознайомляться з історією зародження громадянського суспільства, дізнаються як влаштовано владу, візьмуть участь у конкурсі малюнків “Школа - простір демократії”, а також будуть формувати свій демократичний простір - обиратимуть класні активи учнівського самоврядування.

Більше світлин у Фотоальбомі>>>

Олімпійський тиждень

Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень «Крокуємо до перемоги» проходив з 9 по 15 вересня. До проведення заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й усі вчителі закладу. 
Упродовж тижня було проведено різноманітні заходи, а саме: виставка малюнків «Мій улюблений вид спорту»; Олімпійська руханка «Зустріч на Олімпі»; вікторина «Знамениті спортсмени Донбасу»; просвітницьке заняття „Олімпійський рух: історія та сьогодення”; виставка фотоколажів «Спорт у моєму житті», «Сузір’я майбутніх олімпійців»; відеопрезентації «Мої креативні тренування»; інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти». Учні отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. 
У кожному класі був проведений Єдиний Олімпійський урок «Спорт і фізичне виховання-утвердження здорового способу життя та зміцнення миру». На цих уроках учні отримали знання про історію виникнення та розвиток Олімпійських ігор, дізналися імена Олімпійських чемпіонів, які захищали честь нашої держави. Діти підготували повідомлення, презентації та розповідали про свої спортивні досягнення "Історія мого успіху". 
Всі учасники Олімпійського тижня отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. 
Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Більше світлин у Фотоальбомі>>>

 

Сьогодні ранкові зустрічі з учнями класні керівники розпочали з хвилини мовчання на згадку тих, хто визволяв нашу Донеччину від фашистів. Потім говорили про плин часу та циклічність історії в житті України. 
На жаль, коли говорили про головне слово цього року, діти сказали, що це - ВІЙНА. 
Наша задача - підтримувати та допомагати учням пережити ці важкі часи з мінімальними втратами для ментального здоров'я, але й не забувати про формування стійкого неприйняття насилля та агресії у будь-яких проявах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень