A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Новини шкільного життя І семестр 2023-2024 н.р.


З 11 по 15 вересня Новогродівський опорний заклад долучається до всеукраїнського Тижня громадянського суспільства. Він проводиться в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. 

Гасло тижня у нашому закладі - “Нехай кожен голос буде почутий!” 
Упродовж тижня здобувачі освіти ознайомляться з історією зародження громадянського суспільства, дізнаються як влаштовано владу, візьмуть участь у конкурсі малюнків “Школа - простір демократії”, а також будуть формувати свій демократичний простір - обиратимуть класні активи учнівського самоврядування.

Більше світлин у Фотоальбомі>>>

Олімпійський тиждень

Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень «Крокуємо до перемоги» проходив з 9 по 15 вересня. До проведення заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й усі вчителі закладу. 
Упродовж тижня було проведено різноманітні заходи, а саме: виставка малюнків «Мій улюблений вид спорту»; Олімпійська руханка «Зустріч на Олімпі»; вікторина «Знамениті спортсмени Донбасу»; просвітницьке заняття „Олімпійський рух: історія та сьогодення”; виставка фотоколажів «Спорт у моєму житті», «Сузір’я майбутніх олімпійців»; відеопрезентації «Мої креативні тренування»; інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти». Учні отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. 
У кожному класі був проведений Єдиний Олімпійський урок «Спорт і фізичне виховання-утвердження здорового способу життя та зміцнення миру». На цих уроках учні отримали знання про історію виникнення та розвиток Олімпійських ігор, дізналися імена Олімпійських чемпіонів, які захищали честь нашої держави. Діти підготували повідомлення, презентації та розповідали про свої спортивні досягнення "Історія мого успіху". 
Всі учасники Олімпійського тижня отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. 
Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Більше світлин у Фотоальбомі>>>

 

Сьогодні ранкові зустрічі з учнями класні керівники розпочали з хвилини мовчання на згадку тих, хто визволяв нашу Донеччину від фашистів. Потім говорили про плин часу та циклічність історії в житті України. 
На жаль, коли говорили про головне слово цього року, діти сказали, що це - ВІЙНА. 
Наша задача - підтримувати та допомагати учням пережити ці важкі часи з мінімальними втратами для ментального здоров'я, але й не забувати про формування стійкого неприйняття насилля та агресії у будь-яких проявах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень