A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Новини шкільного життя І семестр 2021-2022 н.р.

Новорічні свята

29 грудня 2021 року у Новогродівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 відбулися святкові новорічні квести " У пошуках подарунків".

Більше світлин у Фотогалереї >>>

Замість ялинки - зимовий букет

Краса та й годі! Море креативу та цікавих рішень. Гілочки ялинки тільки штучні!

Засідання шкільного євроклубу «YES»

Напередодні зимових канікул шкільний євроклуб «YES» Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 провів чергове засідання та запросив на цю зустріч вчителів іноземних мов, адміністрацію школи. Серед присутніх учнів зібрались найактивніші учасники олімпіад, переможці конкурсів з англійської мови. 
У
неформальній обстановці пройшла бесіда між дорослими та дітьми, обговорювались досягнення та майбутні плани щодо успішного опанування іноземними мовами, участі у міжнародних програмах, Всеукраїнських проєктах тощо. Євроклубівці радо ділились своїм досвідом, розповідали, які конкурси найбільше сподобались. Обговорювали, як треба готуватись, на що звертати увагу для перемоги у різноманітних заходах. Сьогодні наші діти спілкуються онлайн з американськими однолітками за допомогою участі у міжнародній програмі «ENGin». Залучення євроклубівців до міжнародної програми «FLEX» дає шанс молоді потрапити за кордон для продовження свого навчання. Щорічна участь в обласному конкурсі з іноземних мов «Поетичні обрії» допомагає учням розкривати свої творчі таланти. Це позбавляє українських школярів мовного психологічного бар’єру, надає досвід, розвиває практичні навички щодо володіння іноземними мовами. 
За
активну участь дітей та вчителів у заходах з іноземних мов директорка Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Самоздра Ольга Вікторівна висловила кожному подяку, підтримала добрим словом та запропонувала частіше збиратись разом у позаурочний час. Бо саме такі партнерські, дружні стосунки цінуються сьогодні дітьми, батьками та освітянами, адже вони допомагають мотивувати молодь до навчання, шукати свій шлях у житті!

Діти піклуються про птахів

Прийшла справжня зима. Найважче в цей час доводиться вуличним тваринам та птахам. Корм для кішок та собак ми збирали в рамках #ЩедрийВівторокДіти. Сьогодні вирішили допомогти і птахам. Тепер у парку біля школи на деревах розвішані годівнички з кормом. Частину годівниць розмістимо на території школи.

Більше світлин у Фотогалереї 

Відсьогодні навчання учнів 1-Б класу відбувається за допомогою планшетів

Такі заняття викликають інтерес, допомагають дітям швидше засвоїти новий матеріал. Здобувачі освіти розвивають логіку, уяву, увагу, креативне мислення та пам'ять. 
Малечі дуже сподобалися такі заняття. А попереду ще дуже багато цікавих і захопливих уроків з використанням нової сучасної навчальної техніки.

Ялинка побажань

У фойє Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 з'явилась ялинка побажань. Кожен може залишити свої побажання будь кому на наступний рік.

День Святого Миколая 

Святий Миколай - одне з найулюбленіших народних свят, до якого учні шкільного учнівського самоврядування 'МІКС" Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 готувалися з особливою ретельністю, майже як Різдво. Для дітей свято Миколая – особливе, тому що він обов’язково дарує їм подарунки. Для того аби отримати дарунок від святого Миколая, необхідно бути слухняним та добре поводитися протягом усього року. Існує традиція напередодні писати листа Миколаєві, в якому розповідати про ті подарунки, які б хотілося отримати. 

Вітаємо наших переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2021-2022 навчальному році

У листопаді-грудні відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2021-2022 навчальному році. Учні   Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7  показали гарні знання з предметів і посіли призові  місця в олімпіадах.

1. Бузунов Михайло  6-Б,    математика  ІІ місце (уч.Тимощук Д.О.)

2. Задко Альона    7-А,  географія І місце (Соколенко Ю.В.)

3. Бандолько Марина  8-А,  фізика   ІІ місце (Іванова Н.Ю.)

4. Маренін Олександр 8-А, хімія ІІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), біологія (Селюта Ю.С.) , англійська мова І місце (Колосовська Н.П.)

5. Котенко Арсеній  8-А, хімія ІІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), географія І місце (Радченко Т.Л.)

6. Мітіна Таїсія  8-А, географія ІІ місце(Радченко Т.Л.)

7. Костянко Юлія 8-А, українська мова і література І місце (Возняк Т.І.), англійська мова ІІ місце (Колосовська Н.П.), історія  ІІ місце (Соколенко Ю.В.)

8.Гульчевська Софія 8-А, українська мова і література ІІІ місце (Возняк Т.І.)

9. Кукліна  Крістіна  8-А, трудове навчання І місце ( Колосовська Н.А.)

10. Ралдугіна Катерина 8-А, трудове навчання ІІІ місце ( Колосовська Н.А.)

11. Рудь Іван  8-А,  трудове навчання ІІ місце (Кузів В.В.)

12. Розанова Єлизавета  9-Б,  фізика  І місце (Іванова Н.Ю.), хімія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), біологія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), українська мова і література І місце (Прошакова О.В.), правознавство І місце (Гаврилова Л.Г.), трудове навчання І місце (Колосовська Н.А.)

13.Солоненко Анастасія  9-А,  хімія І місце (Авер’янова Ю.Г.), українська мова і література ІІ місце (Чернова Н.С.), англійська мова І місце (Костянко Т.В. ), історія  І місце (Соколенко Ю.В.)

14. Перебійніс Артем  9-А, біологія І місце (Авер’янова Ю.Г.),

15. Мурашко Кіра  9-А, правознавство ІІ місце (Соколенко Ю.В.)

16.Олейнікова Євгенія  9-А,  правознавство ІІ місце (Соколенко Ю.В.)

17.Шевчук Родіон  9-Б, трудове навчання ІІ місце (Кузів В.В.)

18.Шевченко Денис 9-А, історія  ІІ місце (Соколенко Ю.В.)

19. Іванов Артем  10-А,  хімія І місце (Авер’янова Ю.Г.), біологія ІІІ місце (Авер’янова Ю.Г.),

20. Хрипко Олександр  10-А, хімія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), біологія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), екологія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), інформаційні технології  І місце (Полонська А.О.)

21. Сапліна Крістіна   10-А, екологія І місце (Авер’янова Ю.Г.),

22. Шевченко Валерія  10-А географія ІІ місце (Радченко Т.Л.), українська мова і література ІІ місце (Прошакова О.В. , англійська мова ІІ місце (Литвин Л.П.)

23. Якимішин  Олександр 10-А, географія ІІІ місце (Радченко Т.Л.)

24. Тиро Поліна 10-А, українська мова і література ІІІ місце (Прошакова О. В.)

25. Руссіян Володимир  10-А, англійська мова ІІІ місце (Литвин Л.П.), трудове навчання ІІІ місце (Кузів В.В.)

26. Коптєв Тимофій 10-А, правознавство І місце (Гаврилова Л.Г.)

27. Холстінкіна Христина  10-Б, трудове навчання І місце (Колосовська Н.А.)

28. Негреба  Віолета  10-Б, трудове навчання ІІІ місце (Колосовська Н.А.)

29 .Моторнов Анатолій 10-Б, трудове навчання І місце (Кузів В.В.)

30. Варенінова Валерія 11-А, хімія ІІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), біологія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.), англійська мова ІІ місце (Литвин Л.П.)

31. Лаврікова Катерина 11-А, астрономія ІІІ місце (Іванова Н.Ю.), екологія ІІІ місце (Авер’янова Ю.Г.)

32. Буряк Євген  11-А, астрономія ІІ місце (Іванова Н.Ю.), економіка  І місце (Гаврилова Л.Г.)

33. Савченко Дар’я  11-А, біологія І місце (Авер’янова Ю.Г.), екологія ІІ місце (Авер’янова Ю.Г.),

34. Бичкова Софія 11-А,  географія І місце(Радченко Т.Л.) українська мова і література ІІІ місце (Вахрамєєва О.В., Прошакова О.В.), правознавство ІІ місце (Соколенко Ю.В.), історія  І місце (Соколенко Ю.В.)

35. Фесенко Ольга 11-А,  географія ІІ місце(Радченко Т.Л.), правознавство І місце (Соколенко Ю.В.), історія  ІІ місце (Соколенко Ю.В.)
36. Палілов Олександр 11-А, економіка  ІІ місце (Гаврилова Л.Г.), трудове навчання ІІ місце (Кузів В.В.)

37. Гончарова Єлизавета 11-А, українська мова і література І місце (Чернова Н.С.), трудове навчання І місце (Колосовська Н.А.)

Майстерня Діда Мороза

Напередодні новорічних та різдвяних свят учні шкільного учнівського самоврядування "МІКС" Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 власноруч виготовили новорічні прикраси та одягли заклад у святковий наряд. Майстерня Діда Мороза закінчила свою роботу по виготовленню святкових новорічних іграшок. Три поверхи закладу мають гарний святковий наряд. Прикрашена новорічна ялинка радіє дорослих і малих, створює гарний святковий настрій та надає передчуття чогось чарівного, нового. 
Ми готові до проведення улюблених дитячих свят!
Прощавай 2021 рік! 
Разом чекаємо новий, щасливий, найкращий 2022 рік!

Тиждень англійської мови-2021

Шкільна бібліотека Виставка художньої та учбової літератури з англійської мови. Учні 9-А, 9-Б та 11-Акл. відвідали бібліотеку.

Благодійна акція "Щедрий вiвторок"

 

Учні Новогродівської школи ОЗЗСО I-III ступенiв №7 організували благодійну акцію ''Щедрий вiвторок''. Знаючи, як важко утримувати велику кількість тварин, вирішили допомогти нашому притулку. Діти принесли сухий та вологий корм, старі речі, крупи, консерви. Участь взяли усі класи. 

"Сьогодні вони маленькою групою з учителем Людмилой Смоляковой приїхали до нас! Велика подяка учням, вчителям та батькам! Це вдруге ця школа допомагає нам!"

 

Перемога у змаганнях "Веселі старти"

Вітаємо команду юних спортсменів Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 та їх вчителя- наставника Микиту Євдаша з перемогою у змаганнях "Веселі старти", що проходили серед закладів загальної середньої освіти Новогродівської громади. Бажаємо вдалого виступу у зональних змаганнях!

6 грудня - День Збройних Сил України

 

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. 6 грудня в нашій державі відзначають День Збройних Сил України. Учні 3-А класу саме сьогодні пройшли урочисту посвяту у козачата. Вони випробовували себе у спритності, винахідливості, кмітливості.

 Більше світлин у Фотоальбомі >>>

"Відповідальність за своє життя беру на себе!"

Відповідальність за своє життя беру на себе! Саме про це говорили з учнями 1 грудня, у День, коли весь світ підтримує тих, хто живе з ВІЛ/СНІДом. І не тільки говорили, а й показували, обговорювали, вчилися приймати важливі рішення та говорити"ні" зовнішнім загрозам. СНІД не робить вибору між соціальними категоріями, професіями, віком, статтю. Кожен повинен сам усвідомити, що лише від нього залежить його власне життя.

    

Благодійна акція "Від дитини для тварини"

 

У цьому році наш заклад 30 листопада вперше долучився до #ЩедрийВівторокДіти . Це міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. В рамках цієї події у школі було оголошено акцію "Від дитини для тварини" - збір корму та інших необхідних речей для притулку тварин у с.Журавка.

   


Участь закладу в IV Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»-2021

 
Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 отримав сертіфікат учасника IV Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» 2021. Від нашого закладу була представлена робота «Від краси душі до краси довкілля» у номінації «Захист екології та природних ресурсів» (автори Хрипко Олександр, Шаптала Владислава та Сапліна Крістіна, керівники Авер’янова Ю.Г., Масло В.В.)

Де б ти не був, згадай!

 

Сьогодні згадували тих, хто загинув від " кістлявої руки" голоду у різні роки. Незабудки пам'яті та символічні колоски прикрасили фойє закладу.

Де б ти не був, згадай!

Більше світлин у фотоальбомі День Гідності >>>

Тиждень доброчесності у закладі

Слова + вчинки = доброчесність. У закладі з 29 листопада по 3 грудня проходив Тиждень доброчесності. Учні нашого закладу увесь тиждень намагалися дотримуватись Кодексу доброчесності здобувача освіти, переглядали навчальні відео та серіали, виконували завдання квесту.

Навчайтесь гідно та відповідально!              Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Всеукраїнський тиждень права в закладі

 

З 6 по 10 грудня у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 проходив Всеукраїнський тиждень права. Проводили цей тиждень вчителі права та історії, громадянської освіти Любов Гаврилова та Юлія Соколенко разом з учнями-волонтерами 9-11 класів. Тиждень видався насиченим та цікавим. Учні школи мали можливість взяти участь у правоосвітніх брейн-рингах, тренінгах, а також правовому шоу"Хто зверху?". У четвер учні 9-А класу долучились до наймасштабнішої правозахисної акції #МарафонНаписанняЛистів і написали листи на захист білоруського підлітка Мікіти Золотарова, який був незаконно ув'язнений. 
У п'ятницю, 10 грудня - Міжнародний день прав людини. Кожен класний колектив долучився до цього дня. Проведено єдину виховну годину, присвячену цій тематиці. 
Головне, щоб діти чітко усвідомили, що захищаючи свої права також варто пам'ятати і про свої обов'язки. 

 Більше світлин у Фотоальбомі >>>

День відкритих дверей онлайн Харківського національного університету внутрішніх справ

Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються. Саме тому вже час теперішнім одинадцятикласникам думати про вибір майбутньої професії. Сьогодні учні 11-А класу взяли участь у Дні відкритих дверей, що проходив у онлайн форматі. Захід для майбутніх абітурієнтів проводив Харківський національний університет внутрішніх справ.

Акція "16 днів без насилля"

 
Протистояти насиллю можна різними способами. Інформування - один з них. У рамках акції "16 днів проти насилля", що триває у закладі , члени учнівського самоврядування сьогодні провели інформаційну кампанію "Я проти насилля!". Учасникам акції одягали символічні браслети.

Акція "Від дитини для тварини" до Міжнародного дня домашніх тварин

Сьогодні Міжнародний день домашніх тварин. Символічно, що саме на цей день припав і початок нашої акції благодійності, яка проводиться у рамках Щедрого вівторка. Робити добрі справи легко!

Вітаємо команду юних спортсменів Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 та їх вчителя- наставника Микиту Євдаша з перемогою у змаганнях "Веселі старти", що проходили серед закладів загальної середньої освіти Новогродівської громади. Бажаємо вдалого виступу у зональних змаганнях!

Участь закладу толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі» 

28 жовтня Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7   долучився до участі в Онлайн-толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі» . 
Що було? 
Цікаві запитання, жваве обговорення, відвертий зворотний зв’язок, а найголовніше –  небайдужість, щирість та віра у майбутнє української освіти!

Про що говорили?

  • Гідність, права, здоров’я у Новій Українській школі
  • Практики майндфулнес та програми СЕЕН
  • Радіопередачі, жанри, постановки як елементи «оживлення» уроків літератури (мови).
  • Нова українська школа. Дорожня карта реформи базової та профільної школи.
  • Уроки доброти: ідеї та поради на навчальний рік.
  • Як провести Всесвітній День Гідності у своєму закладі освіти.

Спікери: Олександр ЕЛЬКІН, Олена МАСАЛІТІНА, Дар‘я ДОЛІМБАЄВА, Віра ШКРЬОБ, Лілія ГРИНЕВИЧ, Світлана СВИРИДКО-СЕРОВА, Віра ГРУЗОВА.

Що будемо впроваджувати в своєму закладі? 
Будемо «оживляти» уроки літератури і мови. 
Розпочинаємо активну підготовку  до проведення  Всесвітнього Дня гідності. 
Долучаємось  30 листопада до Щедрого вівторка. Як саме – вирішим на засіданні учнівського самоврядування.

Напередодні 14 жовтня у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7

14 жовтня Україна відзначатиме три свята - Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України та День українського козацтва. Напередодні цих свят, 13 жовтня, в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 видався насичений, але цікавий та захоплюючий день.

Саме сьогодні відбулась урочиста посвята в козачата учнів 2-А та 2-Б класів, з класів яких утворилися нові козацькі коші. Святкові урочистості відбулися також і в інших кошах початкової ланки. Всі перерви у початковій ланці були проведені у вигляді спортивних козацьких розваг.

В 5-11 класах проведено єдину виховну годину, присвячену захисникам та захисниця сучасної України, історії козацтва.  Учні 9-Б класу взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі "Захисники та захисниці України" від онлайн проекту "На урок".

Закінчився день запеклими військово-патріотичними спортивними змаганнями серед 9-10 класів. У спритності, силі та кмітливості змагались команди "Вершники" та  "Соколи". За результатами запеклих та цікавих змагань перемогли "Соколи".

Учні школи впродовж тижня брали участь в акції "Привітай захисників". Сьогодні привітання були вручені гостям наших святкових заходів, які подякували учням та побажали їм миру та спокою на рідній землі, запевнили, що вони все роблять для цього.

Окрема подяка Шилінцеву Олегу Миколайовичу, старшому прапорщику запасу, прикордоннику, який разом з нами сьогодні провів цей день і був активним учасником всіх святкових заходів.

 Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Участь у Всеукраїнському онлайн уроці з профорієнтації

12 жовтня 2021 року учні 7-9 класів нашого закладу  у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» долучилися до перегляду Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації. Мета даного проекту – сприяти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Триває ІІ етап проєкту «Від краси душі до краси довкілля» -
«Весняні барви»

Проєкт «Від краси душі до краси довкілля» для створення сприятливих умов для емоційного та фізичного відпочинку і розвитку всіх учасників освітнього процесу та формування екологічної культури особистості продовжується! 
Першій етап «Один клас – одне дерево» вже відбувся. Ми всі бачимо, як ростуть, набирають сили наші катальпи. Розпочався другий етап проєкту: «Весняні барви», до якого долучилися майже всі учні та учениці закладу. В класних колективах було зібрано велику кількість цибулин тюльпанів й нарцисів та висаджено на території закладу. Уявіть, як вони зацвітуть навесні та стануть прикрасою нашої шкільної оселі. Яскраве різнобарв’я буде тішити око та налаштовувати на позитив. Дякуємо за ініціативність та співпрацю усім, хто відгукнувся та підтримав нашу ініціативу!

Більше світлин у Фотоальбомі >>>

Участь у Всеукраїнській освітній програмі «Здоров’я без сорому» 

Громадська організація «Дівчата» за підтримки UNICEF реалізує Всеукраїнську освітню програму «Здоров’я без сорому» із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни учнів. 
8 жовтня 2021 року наш Новогродівський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 долучився до цього проєкту та організував учнів 6-10 класів для прослуховування лекції «Здоров’я без сорому», яку провела лектор ГО «Дівчата» Давідова Олена Леонідівна. Метою заходу було інформування підлітків про шляхи та попередження розповсюдження COVID-19, сучасні засоби особистої гігієни, фізіологічні особливості дорослішання і відповідні зміни в організмі хлопців та дівчат. Наприкінці лекцій усі бажаючі отримали безоплатні індивідуальні гігієнічні набори та інформаційні буклети.

Проведення ІІ Міжнародного уроку доброти 

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 4-6 жовтня 2021 року долучився до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,  який  традиційно проходив за підтримки МОН України. Цей урок проводиться з метою профілактики жорстокого ставлення до тварин та  вихованню гуманного ставлення до живого. Усі  класні колективи (21) нашого закладу разом зі своїми класними керівниками та вчителями природничого циклу провели уроки, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин. Учні дивилися тематичні відеоролики, присвячені питанням життя домашніх та безпритульних тварин, розповідали про своїх домашніх улюбленців, виконували інтерактивні вправи. Такі заходи дарують дітям гарний настрій та виховують відповідальне і турботливе ставлення до тварин, вчать допомагати і любити чотирилапих.

Світлини у Фотоальбомі >>>>>>>

Олімпійський тиждень «Здорові діти – здорова нація» у закладі 

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом з 06.09.2021 по 10.09.2021 року в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7 проходив Олімпійський тиждень «Здорові діти – здорова нація».

Впродовж тижня були проведені різноманітні заходи, а саме: урочисте відкриття Олімпійського тижня «Зустріч на Олімпі»; конкурс малюнків на тему: "Мій улюблений вид спорту"; вікторина «Знамениті спортсмени Донбасу»; просвітницьке заняття "Олімпійський рух: історія та сьогодення”; змагання «Веселі старти»; змагання малих олімпійських ігор «Від Олімпу до олімпійської медалі»; змагання з волейболу «Стань у ряди олімпійців»; під час яких учні проявили свої знання та вміння. 

У кожному класі був проведений Єдиний Олімпійський урок «Спорт і фізичне виховання-утвердження здорового способу життя та зміцнення миру». На цих уроках учні отримали знання про історію виникнення та розвиток Олімпійських ігор, дізнавалися імена Олімпійських чемпіонів, які захищали честь нашої держави. Діти готували повідомлення, презентації та розповідали про свої спортивні досягнення "Історія мого успіху".

09.09.2021 року учні 7-А класу долучилися до загальноміської зарядки.

10.09.2021 року юні спортсмени нашої школи брали активну участь у міських змаганнях: «Веселі старти» (між учнями 7-9 класів), з футболу (7-9 класів) та волейболу (10-11 класи).

Всі учасники Олімпійського тижня отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. Ми ще раз побачили, що в нашій школі навчаються сильні, спортивні та сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Вчителі фізичної культури Джебженяк Ляна Юріївна, Євдаш Микита Леонідович

Більше фото у альбомі >>>

Відзначення 78 річниці звільнення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у часи Другої світової війни

Цього осіннього,  теплого та сонячного дня по всьому Донбасу вкриваються квітами пам’ятники та обеліски, сповіщаючи про те, що пам'ять про загиблих визволителів Донбасу досі жива. 
8 вересня 2021 року Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 долучився до відзначення 78 річниці звільнення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у часи Другої світової війни. Напередодні члени учнівського самоврядування «МІКС» разом зі своїми  вчителями-наставниками запросили учнів закладу взяти активну участь у виставці малюнків до цієї пам’ятної дати. На виставку було надано багато цікавих робіт. Також в цей день  організовано книжкову тематичну виставку у бібліотеці «До Дня визволення Донбасу». У холі закладу протягом усього дня транслювалися відеоролики,  присвячені подіям вересня 1943 року, лунали українські пісні воєнних років та пісні про війну. З учнями 9-11 класів проведено усний журнал «Ми пам’ятаємо, ми пишаємося». 
На сьогодні в нашому місті вже не залишилося живих ветеранів Другої світової війни, тому ми можемо і маємо залишити добру згадку про них у пам’яті підростаючого покоління.

Відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

 

З 27 вересня по 1 жовтня  Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучився до відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. В рамках цього тижня було проведено ряд цікавих та корисних заходів, які були спрямовані на захист прав дитини та інформування всіх учасників освітнього процесу щодо адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. 

Рідна школо, зустрічай!

Вперше за останні чотири роки на подвір’ї Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7  пролунав гучний шкільний дзвоник, який оголосив одразу про дві великі події в житті дружньої  шкільної родини – початок нового навчального  року та відкриття оновленого   закладу .

На святі були присутні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, голова Донецької обласної  державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Новогродівської  міської ради Олександр Шевченко та інші поважні гості.

За традицією,  з нагоди  прийняття до великої шкільної родини першачків, одинадцятикласники пов’язали їм  двокольорові шкільні галстуки. Цьогоріч  до школи прийшло 46 першачків.

Капітальний ремонт закладу проведено  завдяки президентській програмі Велике будівництво. Проєкт «Велике будівництво» – масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Основна задача проєкту в 2021 році – будівництво чи реконструкція 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальних відділень та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості, 24 басейнів та 78 інших спортивних об’єктів та по всій країні.

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень