A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Наші проєкти

«Ековектор» на сторожі чистого повітря

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 долучився до Всеукраїнського проєкту: «Єдиний в Україні екологічний чат-бот SaveEcoBot ». Його місія - покращити якість повітря в країнах, що розвиваються, шляхом підвищення рівня екологічної обізнаності громадян.

У травні 2021 року учні  10-А класу, члени екологічного комітету «Ековектор» учнівського самоврядування, взяли участь та  отримали перемогу в   «Найбільшому уроці у світі з екології та кліматичних змін». Приз — набір для збирання станції моніторингу якості повітря. Зібрати прилад, підключити його  та налаштувати учням допомогла вчителька хімії та біології, тьютор екологічного комітету, Юлія Авер’янова. За допомогою цього простого в користуванні приладу наша школа долучилась до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot — єдиного в Україні екологічного чат-бота, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.  

 Екологічний проєкт «Використання SaveEcoSensor для моніторингу стану якості повітря у місті Новогродівка» (автор Сапліна Кристіна) було представлено на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Він  отримав високу оцінку журі.

Перевір, чим ти дихаєш – свіжим повітрям чи шкідливими фракціями пилу. Введи у Telegram, Viber або Messenger – SaveEcoBot, знайди своє місто і за потреби натисни https://www.saveecobot.com//start

Проєкт підтримується Міжнародним фондом відродження

Участь у ІІ Міжнародному уроці доброти
«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» 

У жовтні 2021 року наш заклад  долучився до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (організатор БФ "Щаслива лапа") Головна умова для отримання призу  -  участь усіх класних колективів, їх у нас 21,  та вчасне подання якісного фотозвіту організаторам.  Учителі природничого циклу разом з класними керівниками  провели уроки, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин та отримали сертифікат. 

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 отримав цінний подарунок – струйний кольоровий принтер EPSON  від мережі «ФОКСТРОТ». Принтер було урочисто вручено на засіданні активу шкільного учнівського самоврядування «МІКС».

Конкурс  проходив за підтримки МОН України.

Програма «Творча обдарованність» міста Новогродівка 2017-2021 роки. Ознайомитися >>>

Інформація щодо впровадження проєктної роботи у Новогродівському  ОЗЗСО І-ІІІ ст.№7 2019-2020 н.р. >>>

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. Інформація щодо впровадження проєктної роботи у Новогродівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 >>>

ПРОЄКТ
«Здорові діти – успішне майбутнє країни»
(Покращення  умов  НВП у Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7 засобами енергозберігаючих технологій)

1.Анотація проєкту.

Проєктом «Здорові діти – успішне майбутнє країни» передбачається  покращення умов навчально — виховного процесу у Новогродівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ст.№7 засобами енергозберігаючих технологій та створенням на  пришкільній ділянці  спортивно – розважального  комплексу  європейського зразка   для підвищення загального рівня фізичного здоров’я дітей та молоді територіальної громади. 

2.Детальний опис проекту.

2.1.Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проєкт.

Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 — сучасна трьохповерхова  цегляна будівля, введена в експлуатацію в 1964 році. Загальна площа всіх приміщень складає 5921 м/кв, збудована за типовим проектом, проєктна потужність – 900 місць. У даний час в школі навчається 485 учнів та 57 працівників.  Однією  з найгостріших  проблем  школи є  питання  енергозбереження.  Втрати  тепла  відбуваються через  щілини у стінах та застарілу підлогу  спортивної  та гімнастичної  зали, через  віконні  блоки,  рами,  які покрутились,  частково  прогнили. Школа  розміщена  на  відкритому   майданчику  і  найменший вітер  видуває  все тепло,  хоч  вікна  всі  ущільнені. У результаті впровадження проекту територіальна громада отримає навчальний заклад у доброму стані, що дасть змогу більш якісно надавати освітні послуги, позитивно вплине на здоров’я дітей та працівників закладу.

Є найбільшим навчальним  закладом  міста. Однією з головних  проблем є те, що школа оточена територією, яка займає досить велику площу (17136,9 кв/м ) у центрі міста і нераціонально використовується. А всі навчальні заклади нашої громади не мають спортивних майданчиків, які б відповідали нормативним вимогам  для занять фізкультурою і спортом.

У результаті впровадження  проекту територіальна громада  отримає  можливість для активної фізичної діяльності у період навчально – виховного  процесу, повноцінного відпочинку у позашкільний час та під час роботи міського оздоровчого табору «Капітошка», стане популярним і доступним місцем культурного відпочинку, проведення спортивних і культурно-масових заходів  для дітей та  молоді нашої територіальної громади

2.2. Мета та завдання проєкту.

Мета проєкту —  створення якісних та комфортних умов для учасників навчально-виховного процесу

Завдання проєкту:

*  створення комфортних умов для учасників навчально-виховного процесу;

*  зменшення споживання теплової та електроенергії;

*  використання енергоефективних технологій

2.3. Основні заходи проєкту.

1. Розробка проектно-кошторисної документації, проходження державної експертизи;

2.  Термомодернізація будівель;

3.  Капітальний ремонт спортивної та гімнастичної зали.

2.4. План-графік реалізації заходів проекту.

Тривалість проекту складатиме  24  місяця. 

 

ПРОЕКТ
СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ  МАЙДАНЧИК «ОСТРІВ ХОРТИЦЯ»
(Створення та території Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 спортивно-розважального майданчика)

1.Анотація проєкту.

Проєктом «Спортивно-розважальний майданчик «Острів Хортиця» передбачається створення на пришкільній ділянці  Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7 спортивно-розважального  майданчика  європейського зразка   для підвищення загального рівня фізичного здоров’я дітей та молоді територіальної громади. 

2.Детальний опис проекту.

2.1.Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проєкт.

Новогродівської   загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст..№7  є найбільшим навчальним  закладом  міста. Однією з головних  проблем є те, що школа оточена територією, яка займає досить велику площу (17136,9 кв/м ) у центрі міста і нераціонально використовується. А всі навчальні заклади нашої громади не мають спортивних майданчиків, які б відповідали нормативним вимогам  для занять фізкультурою і спортом.

У результаті впровадження  проекту територіальна громада  отримає  можливість для активної фізичної діяльності у період навчально – виховного  процесу, повноцінного відпочинку у позашкільний час та під час роботи міського оздоровчого табору «Капітошка», стане популярним і доступним місцем культурного відпочинку, проведення спортивних і культурно-масових заходів  для дітей та  молоді нашої територіальної громади

2.2. Мета та завдання проекту. 

Мета проєкту

Створення  комфортних умов для організації відпочинку та оздоровлення дітей  територіальної громади.

Завдання проекту:

1.Збереження і зміцнення здоров’я учнів; 

2. Створення   якісних умов для організації дозвілля;

3. Залучення більшої кількості школярів до занять фізичною культурою і спортом. 

2.3. Основні заходи проекту .

1.Розробка проектно-кошторисної документації, проходження державної    експертизи.

2. Викорчовування  старих дерев шкільного саду.

3.Демонтаж старого фізкультурного  обладнання.

4.Підготовка земельної ділянки до спорудження  фізкультурно – оздоровчих об’єктів.

5.Спорудження  на пришкільній ділянці великого спортивного  комплексу  європейського зразка, призначеного для занять різних вікових груп: 

 майданчик  для міні-футболу, 

 комплексний майданчик для волейболу та баскетболу,

 майданчик  для тенісу,

 майданчик для гри в бадмінтон,

 гімнастичний майданчик;

 фітнес — парк  для  молодших класів,

 яма для стрибків у довжину та потрійного стрибка, 

 сектор для метання гранати і малого м’яча, 

 бігова  доріжка для проведення легкоатлетичних змагань, 

 смуга перешкод,

 трибуни для вболівальників.

6. Створення на пришкільній ділянці зони відпочинку:

 комплекс для лазіння,

 ігровий майданчик для дітей з обмеженими можливостями і травмо-безпечним покриттям,

 літня сцена (амфітеатр),

 розважально-ігровий майданчик для літнього табору.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень