A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

Наші проєкти

Фото без опису

«Ековектор» на сторожі чистого повітря

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 долучився до Всеукраїнського проєкту: «Єдиний в Україні екологічний чат-бот SaveEcoBot ». Його місія - покращити якість повітря в країнах, що розвиваються, шляхом підвищення рівня екологічної обізнаності громадян.

У травні 2021 року учні  10-А класу, члени екологічного комітету «Ековектор» учнівського самоврядування, взяли участь та  отримали перемогу в   «Найбільшому уроці у світі з екології та кліматичних змін». Приз — набір для збирання станції моніторингу якості повітря. Зібрати прилад, підключити його  та налаштувати учням допомогла вчителька хімії та біології, тьютор екологічного комітету, Юлія Авер’янова. За допомогою цього простого в користуванні приладу наша школа долучилась до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot — єдиного в Україні екологічного чат-бота, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.  

 Екологічний проєкт «Використання SaveEcoSensor для моніторингу стану якості повітря у місті Новогродівка» (автор Сапліна Кристіна) було представлено на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Він  отримав високу оцінку журі.

Перевір, чим ти дихаєш – свіжим повітрям чи шкідливими фракціями пилу. Введи у Telegram, Viber або Messenger – SaveEcoBot, знайди своє місто і за потреби натисни https://www.saveecobot.com//start

Проєкт підтримується Міжнародним фондом відродження

Участь у ІІ Міжнародному уроці доброти
«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» 

У жовтні 2021 року наш заклад  долучився до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (організатор БФ "Щаслива лапа") Головна умова для отримання призу  -  участь усіх класних колективів, їх у нас 21,  та вчасне подання якісного фотозвіту організаторам.  Учителі природничого циклу разом з класними керівниками  провели уроки, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин та отримали сертифікат. 

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 отримав цінний подарунок – струйний кольоровий принтер EPSON  від мережі «ФОКСТРОТ». Принтер було урочисто вручено на засіданні активу шкільного учнівського самоврядування «МІКС».

Конкурс  проходив за підтримки МОН України.

Фото без опису

Програма «Творча обдарованність» міста Новогродівка 2017-2021 роки. Ознайомитися >>>

Інформація щодо впровадження проєктної роботи у Новогродівському  ОЗЗСО І-ІІІ ст.№7 2019-2020 н.р. >>>

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ. Інформація щодо впровадження проєктної роботи у Новогродівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 >>>

ПРОЄКТ
«Здорові діти – успішне майбутнє країни»
(Покращення  умов  НВП у Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7 засобами енергозберігаючих технологій)

1.Анотація проєкту.

Проєктом «Здорові діти – успішне майбутнє країни» передбачається  покращення умов навчально — виховного процесу у Новогродівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ст.№7 засобами енергозберігаючих технологій та створенням на  пришкільній ділянці  спортивно – розважального  комплексу  європейського зразка   для підвищення загального рівня фізичного здоров’я дітей та молоді територіальної громади. 

2.Детальний опис проекту.

2.1.Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проєкт.

Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 — сучасна трьохповерхова  цегляна будівля, введена в експлуатацію в 1964 році. Загальна площа всіх приміщень складає 5921 м/кв, збудована за типовим проектом, проєктна потужність – 900 місць. У даний час в школі навчається 485 учнів та 57 працівників.  Однією  з найгостріших  проблем  школи є  питання  енергозбереження.  Втрати  тепла  відбуваються через  щілини у стінах та застарілу підлогу  спортивної  та гімнастичної  зали, через  віконні  блоки,  рами,  які покрутились,  частково  прогнили. Школа  розміщена  на  відкритому   майданчику  і  найменший вітер  видуває  все тепло,  хоч  вікна  всі  ущільнені. У результаті впровадження проекту територіальна громада отримає навчальний заклад у доброму стані, що дасть змогу більш якісно надавати освітні послуги, позитивно вплине на здоров’я дітей та працівників закладу.

Є найбільшим навчальним  закладом  міста. Однією з головних  проблем є те, що школа оточена територією, яка займає досить велику площу (17136,9 кв/м ) у центрі міста і нераціонально використовується. А всі навчальні заклади нашої громади не мають спортивних майданчиків, які б відповідали нормативним вимогам  для занять фізкультурою і спортом.

У результаті впровадження  проекту територіальна громада  отримає  можливість для активної фізичної діяльності у період навчально – виховного  процесу, повноцінного відпочинку у позашкільний час та під час роботи міського оздоровчого табору «Капітошка», стане популярним і доступним місцем культурного відпочинку, проведення спортивних і культурно-масових заходів  для дітей та  молоді нашої територіальної громади

2.2. Мета та завдання проєкту.

Мета проєкту —  створення якісних та комфортних умов для учасників навчально-виховного процесу

Завдання проєкту:

*  створення комфортних умов для учасників навчально-виховного процесу;

*  зменшення споживання теплової та електроенергії;

*  використання енергоефективних технологій

2.3. Основні заходи проєкту.

1. Розробка проектно-кошторисної документації, проходження державної експертизи;

2.  Термомодернізація будівель;

3.  Капітальний ремонт спортивної та гімнастичної зали.

2.4. План-графік реалізації заходів проекту.

Тривалість проекту складатиме  24  місяця. 

 

ПРОЕКТ
СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ  МАЙДАНЧИК «ОСТРІВ ХОРТИЦЯ»
(Створення та території Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 спортивно-розважального майданчика)

1.Анотація проєкту.

Проєктом «Спортивно-розважальний майданчик «Острів Хортиця» передбачається створення на пришкільній ділянці  Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7 спортивно-розважального  майданчика  європейського зразка   для підвищення загального рівня фізичного здоров’я дітей та молоді територіальної громади. 

2.Детальний опис проекту.

2.1.Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проєкт.

Новогродівської   загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст..№7  є найбільшим навчальним  закладом  міста. Однією з головних  проблем є те, що школа оточена територією, яка займає досить велику площу (17136,9 кв/м ) у центрі міста і нераціонально використовується. А всі навчальні заклади нашої громади не мають спортивних майданчиків, які б відповідали нормативним вимогам  для занять фізкультурою і спортом.

У результаті впровадження  проекту територіальна громада  отримає  можливість для активної фізичної діяльності у період навчально – виховного  процесу, повноцінного відпочинку у позашкільний час та під час роботи міського оздоровчого табору «Капітошка», стане популярним і доступним місцем культурного відпочинку, проведення спортивних і культурно-масових заходів  для дітей та  молоді нашої територіальної громади

2.2. Мета та завдання проекту. 

Мета проєкту

Створення  комфортних умов для організації відпочинку та оздоровлення дітей  територіальної громади.

Завдання проекту:

1.Збереження і зміцнення здоров’я учнів; 

2. Створення   якісних умов для організації дозвілля;

3. Залучення більшої кількості школярів до занять фізичною культурою і спортом. 

2.3. Основні заходи проекту .

1.Розробка проектно-кошторисної документації, проходження державної    експертизи.

2. Викорчовування  старих дерев шкільного саду.

3.Демонтаж старого фізкультурного  обладнання.

4.Підготовка земельної ділянки до спорудження  фізкультурно – оздоровчих об’єктів.

5.Спорудження  на пришкільній ділянці великого спортивного  комплексу  європейського зразка, призначеного для занять різних вікових груп: 

 майданчик  для міні-футболу, 

 комплексний майданчик для волейболу та баскетболу,

 майданчик  для тенісу,

 майданчик для гри в бадмінтон,

 гімнастичний майданчик;

 фітнес — парк  для  молодших класів,

 яма для стрибків у довжину та потрійного стрибка, 

 сектор для метання гранати і малого м’яча, 

 бігова  доріжка для проведення легкоатлетичних змагань, 

 смуга перешкод,

 трибуни для вболівальників.

6. Створення на пришкільній ділянці зони відпочинку:

 комплекс для лазіння,

 ігровий майданчик для дітей з обмеженими можливостями і травмо-безпечним покриттям,

 літня сцена (амфітеатр),

 розважально-ігровий майданчик для літнього табору.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень