Проєкт «Інтелект України»

З приходом весни батьки майбутніх першокласників починають замислюватися на тим, куди віддати свою крихітку-дитину — скарб родини, для подальшого навчання, так, Щоб розвивала свої творчі здібності, логічне мислення, читала найшвидше, а приклад й задачі лускала як горішки, примножувала свої таланти.
Весь це час навчання за програмою неперевершеного науково-педагогічного проекту «Інтелект України», за яким уже п'ять років поспіль навчаються наші маленькі здобувачі освіти.
У захваті від програми проекту як діти так i батьки — від прекрасних яскравих посібників, цікавих i захоплюючих вправ «Сорока i черепаха», «Повітряні кульки», «Зоряні перегони», «Броунівський Рух», «Фотоапарат», музичних релаксацій, пісенних руханок, науково-пізнавальних фільмів.
Та словами вряд чи можна передати всі ті  позитивні емоції. Краще один раз побачити i зануритися у світ проекту «Інтелект України». Дивіться i, ми впевнені,  що в оберете для своєї дитини тільки найкраще, результативне й перевірене часом — науково-педагогічний проект «Інтелект України»!

Заняття у «Школі радості»

В «Школі радості» для майбутніх першокласників класу «Інтелект України» діти мали можливість познайомитися з майбутнім вчителем та однокласниками, показати свої знання та вміння. Малята здійснили дивовижну віртуальну подорож у космічні простори, побували в різноманітних морських пригодах, стали учасниками чарівної великодньої казки. Веселі фізхвилинки, захопливі вправи, задачі, ігри, квести, пошуки скарбів, фокуси, дива, загадки, казкові герої, досліди з фізики, хімії, смаколики-гостинці — надовго запам`ятаються майбутнім першокласникам надовго.

Вчитель Смолякова Л.Л.

Батьківські збори майбутних першокласників

На батьківських зборах батьки майбутніх першокласників зібралися разом, для того, щоб дізнатися більше інформації про нову цікаву програму «Інтелект України», обмінятися своїми думками, познайомитися ближче. Класний керівник запропонувала татам і мамам спробувати власні сили при виконанні завдань зі спеціальних посібників для малят. Дорослі читали разом з черепахою та сорокою, грали у «Фотоапарат», співали алфавіт і склади. Всі разом вони міркували про те, що треба робити, щоб дітки зростали здоровими, розумними, а значить щасливими.

Вчитель Смолякова Л.Л.

Адмністрація акцентувавла увагу на тому, що сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних
навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці, розвитку пізнавальних процесів сприйняття, пам’яті, мислення, уяви та уваги. Проект сприяє розвитку якостей особистості школяра – цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

У межах проєкту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
– розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;
– сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;
– вільно спілкуватися іноземними мовами;
– сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»);
– сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).

Батьки ознайомили з навчально-методичним забезпеченням та особливостями викладання предметів, важливим моментом проєкту є формування емоційно-позитивного стану дитини в процесі навчання. Це відбувається через незвичну добірку видів завдань:
виконання пісень під караоке;
читання казок способом стеження за диктором;
презентації;
робота з уривками мультфільмів та пошук переглянутого в тексті;
вправи «Повітряні кульки», «Фотоапарат» тощо…

Після побаченого і почутого батьки  самі спробували виконати окремі вправи, які першокласники будуть виконувати на уроках. Це вправи «Алфавіт», «Спів складів», «Озвучення», «Стеження за диктором», музичні фізкультхвилинки.
Тож, батьки обрали вірний шлях, який дає змогу дітям творчо зростати і розвиватися, шляхом, що реалізується в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».
Шановні батьки! Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина допитлива і розумна, якщо Ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на Вас!

Обласний форум «Нова українська школа — школа формування компетентностей»

Делегація Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7 15 травня 2019 р. у Добропільському НВК №4 — учасники обласного форуму «Нова українська школа — школа формування компетентностей», ініціатором якого стала Капінус Наталя, завідувач відділу початкової освіти Донецького ОБЛІППО, координатор науково-педагогічного проекту “Інтелект України” у Донецькій області.