Літній табір «Капітошка»

2019 рік

28 червня

28 червня — День Конституції України. Як і всі дорослі наш табір «Капітошка» буде святкувати цей день вдома. А нашим дітям, представникам  із загонів табору відпочинку, надана почесна можливість взяти участь у виступі на концерті на Шахтарській площі у місті. Святково одягнуті  у вишиванки,  вони  урочисто розкажуть про головний документ нашої держави. Ми любимо нашу рідну землю, шануємо її свята і поважаємо її традиції.

27 червня

А відпочинок в таборі «Капітошка» продовжує свою плідну роботу. Сьогодні наші діти побували  на базі  «Золотое руно»  в   м. Курахове. На нас чекала дивовижна подорож  в гості до Нептуна. Гарний  настрій, сонячний день, свіже повітря, теплий пісочок, чиста водичка — все сприяло нашому чудовому  відпочинку. Сезон купання у водосховищі відкрив сам Нептун — володар  морів та океанів. Діти багато купалися, засмагали на березі, грали у футбол, відпочивали на дитячому майданчику, ходили босоніж, стрибали на батутах, будували піщамі палаци, спостерігали за тваринками у звіринці. Час проминув непомітно. Обід в цей день здався неймовірно смачним! Ще б пак — на нас чекав борщ з «морською» капустою і м’ясом «омарів». На друге — «краби з креветками» під соусом. А на третє —  «кокосове молоко» прямо з кокосу. Звичайно, це жарт, але ж так цікавіше жити, хіба ні? Сподіваємося, що ще не один раз повернемось сюди для веселого відпочинку!

26 червня

В нашому таборі сьогодні відбулося урочисте свято відкриття ІІ табірної зміни «ТVstudio». На святі юні капітошки презентували  свої  дружні загони «Нове покоління» і «Кока-кола», емблеми, речівки, брали участь в рухливих телевізійних іграх, розповідали  News-вірші, співали жартівливі пісні.  А старші наставники  презентували  свої  «Вередливі поради» щодо відпочинку в таборі. Ми були раді привітати наших гостей  Макух І.В, Шеврову В.В., а також батьків, що завжди нас підтримують. Родзинкою свята став прихід  Капітошки і  мультяшного героя  Міккі Мауса, які принесли смачне частування для дітей: морозиво, кекси, сік, яблука.
Ми щиро вдячні всім дорослим, які дбають про відпочинок дітей  у таборі «Капітошка»: працівникам міського виконкому, міського відділу освіти, кафе «Сказка», ПП «Чередниченко», батькам та багатьом іншим небайдужим людям.

25 червня

Сьогодні в нашому таборі День відкриття малих олімпійських ігор в таборі «Капітошка».  Юних спортсменів табору привітав сам бог Зевс разом з іншими богами то богинями Олімпу. Діти довідались багато цікавого про  олімпійські ігри, про відомих спортсменів та рекордсменів у спорті. Вихованці «Капітошки» брали активну участь у спортивних випробуваннях, проявили вміння працювати в команді, показали силу, спритність, швидкість та інші риси, притаманні  спортсменам. Діти разом зі своїми старшими наставниками  долали смуги перешкод, бігали, стрибали, стріляли з водяних пістолетів. Книга рекордсменів табору «Капітошка»  поповнилася новими іменами. Завершилися змагання  купанням  у  бассейні. Сонце, повітря і вода — наші найкращі друзі.

22 червня

Ось  і розпочалася ІІ зміна в дитячому пришкільному таборі «Капітошка» на базі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст № 7. Свій активний відпочинок з 22 червня по 13 липня  в ньому проведуть 58 дітей віком від 6 до 12 років. А про дозвілля і  цікавий відпочинок, добробут, здоров’я  і хороший настрій дітей подбають вчителі  Задорожна О.В., Пиж О.О, Ватаг О.В., Корнілова С.М., Селюта Ю.С., Тимощук Д.О., Масло В.В., Джебженяк Л.Ю., Голуб І.Ю.
Сьогодні  наші діти розподілились на два загони, познайомилися один з одним, обрали назви для своїх загонів, створили власні емблеми табору, вивчили гасла, примовки, веселі  пісні, розучили нові ігри, готувалися до свята урочистого відкриття  табірної зміни.
Напередодні свята  в таборі провели конкурс малюнків  на асфальті » Мої права в Конституції України.».  А в міській дитячій бібліотеці  разом з бібліотекарем Булкіною О.О. провели вікторину до Дня Конституції  «Мої права та обов’язки згідно Конституції України»,  переглянули відеоролики  з теми «Я — громадянин України».
На вихованців дитячого пришкільного табору чекає багато цікавих квестів, зустрічей, змагань, мандрівок. Сподіваємось, що відпочинок  надовго запам’ятається нашим  дітям.

Начальник пришкільного  табору «Капітошка»
Смолякова Л.Л.