Переможці ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
27 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 88 учасників та учасниць, перебуваючи в різних куточках земної кулі, доводили, що на Донеччині зростає молоде покоління поціновувачів українського слова.
Юні філологи Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 ще раз довели, що вони гідні високої оцінки професійного журі.
І місце серед учнів 10-х класів посів Сашко Маренін, учень 10-А класу (вчитель-наставник Олена Вахрамєєва).
ІІІ місце серед учнів 11-х класів посіла Розанова Ліза, учениця 11-А класу (вчитель-наставник Олена Прошакова) та серед учнів 8-х класів - Фастов Тимофій, учень 8-Б класу (вчитель- наставник Оксана Дейнекіна).
Дякуємо батькам за підтримку, розуміння та співпрацю.