A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області

​​​​​​​Інформація для вчителів (дистанційне навчання)

У мобільному додатку Viber створена група «Вчителі  ОЗЗСО №7», де  щоденно розміщується необхідна для вас  інформація щодо організації і впровадження дистанційної освіти, рекомендації здійснення самоосвітньої  діяльності.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ТЕПЕР ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ >>>

Інструменти для дистанційного навчання Посилання>>>>>

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу  з учнями 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання  під час карантину. Посилання:
Для_вчителiв_художньо-естетичного_циклу
Для вчителів зарубiжної літератури
Для вчителів історії
Для вчителів математики
Для вчителів фізики, астрономії
Початкова ланка
Для вчителів української мови
Для вчителів інформатики
Коронавірусна психологія
Фахівцям психологічної служби

Про збірник  рекомендацій з ДО Посилання >>>

Видавництво «Ранок» разом із авторськими колективами підготувало для вчителів інформатики та історії безкоштовні навчальні матеріали для 5–7 класів, які допоможуть у проведенні уроків і перевірці набутих знань. Крім того, аби вчителі могли якісно підготувати учнів до ЗНО з української мови та літератури, ми пропонуємо найкращі відеоуроки від справжніх професіоналів своєї справи, а також тестовий зошит, за яким учні зможуть перевірити власний рівень знань Посилання >>>

Видавництвом «Країна Мрій» спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, Громадською організацією «Центр освітніх реформ «Наші діти» створено та організовано безкоштовну програму дистанційного навчання для учнів 1-4 класів та 5-9-х. Ознайомитися детальніше >>>

Шановні колеги!

До УВУПО часто надходять звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання. Це спонукало до створення Інформаційно-консультаційного центру організації дистанційного навчання (http://uvu.org.ua/ikcodn/). Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти. 
Наші організатори та педагоги готові поділитись досвідом – саме з цією метою запроваджено флеш-курс «Організація та підтримка дистанційного навчання в закладах післядипломної освіти» (Автори: д.п.н., проф. Сорочан Т.М., д.п.н., проф. Карташова Л.А.). 
В університеті ви маєте можливість підвищення рівня цифрових компетентностей з отриманням Сертифікату педагога-тьютора:
Флеш-курс «Технології та принципи дистанційного навчання: формування цифрових компетентностей педагога-тьютора» (Автори: д.п.н., проф. Карташова Л.А., ст. викл. Бойченко О.А., ст. викл. Шеремет Т.І.). 
Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами: Наш Viber: +380 95 536 0681 Напишіть нам на електронну пошту: uvu.umo@gmail.com

Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19. Інтернет-посібник. Ознайомитися >>>

МОН та ГО “Смарт освіта” підготували посібник з рекомендаціями для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень