Участь закладу в Міжнародному уроці доброти

Дата: 07.10.2021 04:54

Фото без описуНовогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 4-6 жовтня 2021 року долучився до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,  який  традиційно проходив за підтримки МОН України. Цей урок проводиться з метою профілактики жорстокого ставлення до тварин та  вихованню гуманного ставлення до живого. Усі  класні колективи (21) нашого закладу разом зі своїми класними керівниками та вчителями природничого циклу провели уроки, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин. Учні дивилися тематичні відеоролики, присвячені питанням життя домашніх та безпритульних тварин, розповідали про своїх домашніх улюбленців, виконували інтерактивні вправи. Такі заходи дарують дітям гарний настрій та виховують відповідальне і турботливе ставлення до тварин, вчать допомагати і любити чотирилапих.

Світлини у Фотоальбомі >>>>>>>