А ми продовжуємо підкорювати інтелектуальний Олімп!

Дата: 10.02.2023 17:08

Фото без описуЄ нові перемоги, якими ми дуже пишаємося. Бо у нашому закладі освіти не тільки найгарніші і дівчата, і вчительки, а ще й найрозумніші!
Тож вітаємо команду юних біологінь, які вибороли призові місця у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади: Розанову Єлизавету та Васьянову Вероніку (вчитель Юлія Авер'янова) з ІІ місцем, а Гімадуліну Альбіну, ученицю 8-А класу (вчитель Юлія Селюта) - з ІІІ місцем.
Також маємо привід, щоб привітати і команду юних правознавців: Солоненко Анастасію, ученицю 10-А класу (вчитель Юлія Соколенко) та ученицю 11-А класу Сапліну Крістіну (вчитель Любов Гаврилова) із почесним ІІІ місцем.
Нам є чим пишатися, нам є до чого прагнути, ми всіма силами та своїми справами допомагаємо нашим збройним силам наближати перемогу!