Всеукраїнський тиждень права у закладі

Дата: 11.12.2021 11:15

Фото без опису З 6 по 10 грудня у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 проходив Всеукраїнський тиждень права. Проводили цей тиждень вчителі права та історії, громадянської освіти Любов Гаврилова та Юлія Соколенко разом з учнями-волонтерами 9-11 класів. Тиждень видався насиченим та цікавим. Учні школи мали можливість взяти участь у правоосвітніх брейн-рингах, тренінгах, а також правовому шоу"Хто зверху?". У четвер учні 9-А класу долучились до наймасштабнішої правозахисної акції #МарафонНаписанняЛистів і написали листи на захист білоруського підлітка Мікіти Золотарова, який був незаконно ув'язнений.

У п'ятницю, 10 грудня - Міжнародний день прав людини. Кожен класний колектив долучився до цього дня. Проведено єдину виховну годину, присвячену цій тематиці.

Головне, щоб діти чітко усвідомили, що захищаючи свої права також варто пам'ятати і про свої обов'язки.                           Більше світлин у Фотоальбомі >>>