Запровадження екологічного проєкту «Від краси довкілля до краси душі»

Дата: 21.04.2021 12:09

Фото без описуЕкологічний центр самоврядування «Ековектор» Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 запроваджує довготривалий екологічний проєкт «Від краси довкілля до краси душі» Запрошуємо приєднатися всіх, хто любить нашу рідну сьому школу: учителів, батьків, учнів та учениць, громадськість, випускників минулих років, вчителів-ветеранів праці.
Мета проєкту: створення сприятливих умов для емоційного та фізичного відпочинку і розвитку всіх учасників освітнього процесу та формування екологічної культури особистості.
Цей проєкт буде відбуватися у декілька етапів.
1 етап: створення робочої групи з розробки проєкту, проведення досліджень та планування території (квітень 2021)
2 етап: акція «Алея випускників» (квітень 2021)
3 етап: «Один клас – одне дерево» (квітень, травень)
4 етап: «Подаруй квітку школі» (серпень, вересень 2021)
5 етап: шкільний конкурс «Ландшафтний дизайн моєї школи» (2021-2022 навчальний рік)
5 етап «Оранжерея на вікні» (2021-2022 навчальний рік), конкурс зелених куточків.
Перший етап розпочато символічно 17 квітня у Всеукраїнський День довкілля.
Робоча група у складі вчителів та представників шкільного центру самоврядування «Мікс» спланувала територію, обговорили видовий склад рослин, зробила замовлення у розпліднику рослин. Чекайте на повідомлення від «Ековектору». Зробимо нашу школу найкращою!

Далі буде…