Вітаємо з перемогою юних науковців закладу!

Дата: 14.02.2022 12:33

Фото без опису13 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За результатами захисту юні науковці Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 мають два призових місця: секція "Хімія" - Алєксєєнко Максим, учень 9-А класу (керівник Авер’янова Ю.Г), з темою " Перевірка електропровідності розчинів різних речовин за допомогою саморобного пристрою" - 2 місце; секція " Історія України" - Бичкова Софія, учениця 11-А класу (керівник Соколенко Ю.В.), з темою "Формування адміністративно-територіального поділу України у міжвоєнний період" - 3 місце.

Вітаємо юних науковців та їх керівників!