Міжнародний день Рукавички

Дата: 11.12.2022 14:11

Фото без описуНезвичне зимове свято відзачали учні Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 6 грудня– Міжнародний день Рукавички. У рамках челенджу «Рукавичка», організатором якого є Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, проведено онлайн-квест «Сестрички-рукавички» (учитель трудового навчання Колосовська Н.А.). До виконання цікавих, пізнавальних, творчих завдань долучилися учні з 1 по 11 клас. Вони з радістю поділилися своїми результатами, які отримали під час проходження квесту.