Участь закладу у толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі»

Дата: 01.11.2021 15:19

28 жовтня Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7   долучився до участі в Онлайн-толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі» .

Що було?

Цікаві запитання, жваве обговорення, відвертий зворотний зв’язок, а найголовніше –  небайдужість, щирість та віра у майбутнє української освіти!

Про що говорили?

• Гідність, права, здоров’я у Новій Українській школі

• Практики майндфулнес та програми СЕЕН

• Радіопередачі, жанри, постановки як елементи «оживлення» уроків літератури (мови).

• Нова українська школа. Дорожня карта реформи базової та профільної школи.

• Уроки доброти: ідеї та поради на навчальний рік.

• Як провести Всесвітній День Гідності у своєму закладі освіти.

Спікери:

Олександр ЕЛЬКІН, Олена МАСАЛІТІНА, Дар‘я ДОЛІМБАЄВА, Віра ШКРЬОБ, Лілія ГРИНЕВИЧ, Світлана СВИРИДКО-СЕРОВА, Віра ГРУЗОВА.

Що будемо впроваджувати в своєму закладі?

Будемо «оживляти» уроки літератури і мови.

Розпочинаємо активну підготовку  до проведення  Всесвітнього Дня гідності.

Долучаємось  30 листопада до Щедрого вівторка. Як саме – вирішим на засіданні учнівського самоврядування.