Перемога у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 01.02.2022 16:14

Фото без описуНовогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 вітає з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ученицю 9-Б класу Розанову Єлизавету та її педагога-наставника Прошакову Олену Володимирівну.  Бажаємо вдалого виступу у IV (фінальному) етапі конкурсу, який відбудеться 5 лютого 2022 року у місті Слов'янськ.