Триває ІІ етап проєкту «Від краси душі до краси довкілля» - «Весняні барви»

Дата: 12.10.2021 16:29

Фото без описуЕкологічний комітет самоврядування «Ековектор» повідомляє! Проєкт «Від краси душі до краси довкілля» для створення сприятливих умов для емоційного та фізичного відпочинку і розвитку всіх учасників освітнього процесу та формування екологічної культури особистості продовжується!

Першій етап «Один клас – одне дерево» вже відбувся. Ми всі бачимо, як ростуть, набирають сили наші катальпи. Розпочався другий етап проєкту: «Весняні барви», до якого долучилися майже всі учні та учениці закладу. В класних колективах було зібрано велику кількість цибулин тюльпанів й нарцисів та висаджено на території закладу. Уявіть, як вони зацвітуть навесні та стануть прикрасою нашої шкільної оселі. Яскраве різнобарв’я буде тішити око та налаштовувати на позитив. Дякуємо за ініціативність та співпрацю усім, хто відгукнувся та підтримав нашу ініціативу!

Більше світлин у Фотоальбомі >>>