Флешмоб «Героям країни – воїнам світла!»

Дата: 15.10.2022 16:51

Фото без описуЗ 10 по 14 жовтня у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 проходив тематичний тиждень «Слава незламним захисникам!» предметів художньо-естетичного напрямку. Учні 5-11 класів активно долучилися до флешмоба «Героям країни – воїнам світла!» щодо створення патріотичних подарунків для наших мужніх,відважних захисників та захисниць України, які боронять нашу землю від російського ворога. Так, учні 5-6 класів з великою вдячністю виготовили патріотичні листівки «Тепло долонь і серця – захисникам України» з побажаннями корішого повернення додому живими та здоровими. Дівчата 7-11 класів, щоб висловити свою пошану та підтримку усім, хто зараз захищає їхнє життя, нашу рідну Україну, власноруч створили патріотичні сувеніри, обереги, браслети, які обов’язково подарують військовим у місті, де вони зараз перебувають.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!