Участь у проєкті "Донбас - це Україна"

Дата: 04.12.2020 18:09

Фото без опису Учні 8-А і 8-Б класів Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 долучилися до регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас ? це Україна», який був запроваджений Державним архівом Донецької області. Мета цього проекту – патріотичне виховання молоді, формування у неї національної свідомості, поваги до культурного та історичного минулого Донеччини та залучення школярів до вивчення історії. Здобувачі освіти ознайомилися з темами: «Культурні заклади, як джерело інформації про історію світу та України», «Видатні постаті Донеччини», «Історія заселення території Донецької області», «Дім, де живе історія». Заняття  були проведені у формі віртуальної екскурсії, завдяки чому, учні, під супровід лектора,  змогли відвідати музеї, бібліотеки та архіви світу та України, ознайомилися з історією Донеччини через діяльність видатних людей області, з роботою Державного архіву Донецької області.