Тиждень математики та інформатики розпочався!

Дата: 08.11.2021 19:13

Фото без опису 8 листопада в нашому закладі розпочався Тиждень математики та інформатики. Сьогодні учні ознайомилися з планом заходів. Цікавим був перший день. Здобувачі освіти Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. 7 в рамках Тижня математики та інформатики взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер-2021" (вчитель Полонська А.О., вчителі початкових класів Смолякова Л.Л., Соломенна Л.В., Задорожня О.В.). Учні виконували цікаві завдання, вирішували логічні завдання. У 5-х, 6-х, 7-х класах була проведена вчителем математики Тимощук Д. О.  математична гра "Сірники не іграшки". Учні 5-А , 6-Б, 7-Б класів розв'язували задачі та головоломки з сірниками.

Більше світлин у Фотоальбомі Тиждень математики та інформатики-2021 >>>