"Ековектор» на сторожі чистого повітря

Дата: 14.11.2021 19:22

Фото без описуНовогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 долучився до Всеукраїнського проекту: «Єдиний в Україні екологічний чат-бот SaveEcoBot ». Його місія - покращити якість повітря в країнах, що розвиваються, шляхом підвищення рівня екологічної обізнаності громадян. У травні 2021 року учні 10-А класу, члени екологічного комітету «Ековектор» учнівського самоврядування, взяли участь та отримали перемогу в «Найбільшому уроці у світі з екології та кліматичних змін». Приз — набір для збирання станції моніторингу якості повітря. Зібрати прилад, підключити його та налаштувати учням допомогла вчителька хімії та біології, тьютор екологічного комітету, Юлія Авер’янова. За допомогою цього простого в користуванні приладу наша школа долучилась до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot — єдиного в Україні екологічного чат-бота, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля. Екологічний проєкт «Використання SaveEcoSensor для моніторингу стану якості повітря у місті Новогродівка» (автор Сапліна Кристіна) було представлено на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Він отримав високу оцінку журі.

Перевір, чим ти дихаєш – свіжим повітрям чи шкідливими фракціями пилу. Введи у Telegram, Viber або Messenger – SaveEcoBot, знайди своє місто і за потреби натисни /start. https://www.saveecobot.com/

Проєкт підтримується Міжнародним фондом відродження та Департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА.