Енергозбереження - найдешевше і екологічно чисте джерело енергії

Дата: 13.11.2021 19:28

Фото без описуМіжнародний день енергозбереження відзначають щороку 11 листопада. Дата була заснована з ініціативи міжнародного шкільного проекту щодо використання ресурсів та енергії SPARE у 2008 році. У Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 з 8 по 12 листопада проходив Тиждень енергозбереження. Упродовж тижня учні школи мали можливість взяти участь у різноманітних активностях.

Вчителі природничого циклу провели уроки, під час яких розглядали питання зміну клімату на планеті, впливу цих факторів на життя людей. З цікавістю учні розв’язували задачі з енергозбереження.

На класних годинах класні керівники разом з учнями провели аудит побутового водопостачання та водокористування, використання електроенергії у побуті.

Конкурс малюнків, плакатів « Набат!» продемонстрував не тільки мистецький хист дітей, а й їх бачення проблем енергозбереження та енергозаощадження.

Виставка поробок зі вторинної сировини: «Я – дбайливий господар» викликали неабияку зацікавленість в учнів школи. Роботи учнів різноманітні, оригінальні, індивідуальні.

Найактивніші учасники були нагороджені грамотами та призами.

Мета свята – привернути увагу до дбайливого середовища та заощадження енергії, як до одного зі способів його уберегти.

Більше світлин в фотоальбомі >>>