Всеукраїнська освітня програма «Здоров’я без сорому»

Дата: 08.10.2021 20:38

Фото без описуГромадська організація «Дівчата» за підтримки UNICEF реалізує Всеукраїнську освітню програму «Здоров’я без сорому» із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни учнів.

8 жовтня 2021 року наш Новогродівський  ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 долучився до цього проєкту та організував учнів 6-10 класів для прослуховування лекції «Здоров’я без сорому», яку провела лектор ГО «Дівчата» Давідова Олена Леонідівна. Метою заходу було інформування підлітків про шляхи та попередження розповсюдження COVID-19, сучасні засоби особистої гігієни, фізіологічні особливості дорослішання і відповідні зміни в організмі хлопців та дівчат. Наприкінці лекцій усі бажаючі отримали безоплатні індивідуальні гігієнічні набори та інформаційні буклети.