10 грудня - Міжнародний день прав людини

Дата: 12.12.2020 21:01

Фото без опису10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

У Міжнародний день прав людини зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.  В  6-А класі була  проведена  виховна  година «В країні  Права».
 Подібний захід підвищує зацікавленість учнів до вивчення правознавства, розширює правові знання учнів, формує уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.