Участь учнів закладу у Всеукраїнському онлайн уроці з профорінтації

12 жовтня 2021 року учні 7-9 класів нашого закладу  у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» долучилися до перегляду Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації. Мета даного проекту – сприяти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

16:35 12.10.2021

Триває ІІ етап проєкту «Від краси душі до краси довкілля» - «Весняні барви»

Екологічний комітет самоврядування «Ековектор» повідомляє! Проєкт «Від краси душі до краси довкілля» для створення сприятливих умов для емоційного та фізичного відпочинку і розвитку всіх учасників освітнього процесу та формування екологічної культури особистості продовжується!

16:29 12.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги учнів та їх батьків! 15 жовтня - вихідний день. 23 жовтня - робочий день (Згідно з наказом по школі)

12:53 11.10.2021

Про тренінг «Налагодження ефективних комунікацій на рівні громади та закладу освіти»

07 жовтня 2021 р. для керівників органів управління освітою територіальних громад, центрів професійного розвитку педагогічних працівників та закладів освіти відбувся тренінг «Налагодження ефективних комунікацій на рівні громади та закладу освіти». Захід, який проведено в межах проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області», об’єднав 100 учасників із 24 територіальних громад. Серед них – Ольга Самоздра, директор Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської  територіальної громади.

11:37 08.10.2021

Участь закладу в Міжнародному уроці доброти

Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 4-6 жовтня 2021 року долучився до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,  який  традиційно проходив за підтримки МОН України. Цей урок проводиться з метою профілактики жорстокого ставлення до тварин та  вихованню гуманного ставлення до живого. Усі  класні колективи (21) нашого закладу разом зі своїми класними керівниками та вчителями природничого циклу провели уроки, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин. Учні дивилися тематичні відеоролики, присвячені питанням життя домашніх та безпритульних тварин, розповідали про своїх домашніх улюбленців, виконували інтерактивні вправи. Такі заходи дарують дітям гарний настрій та виховують відповідальне і турботливе ставлення до тварин, вчать допомагати і любити чотирилапих.

04:54 07.10.2021

Відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

З 27 вересня по 1 жовтня  Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучився до відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. В рамках цього тижня було проведено ряд цікавих та корисних заходів, які були спрямовані на захист прав дитини та інформування всіх учасників освітнього процесу щодо адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

15:07 04.10.2021

Загальнонаціональний урок пам'яті, присвячений 80 роковинам трагедії в Бабином Яру

29 вересня 2021 року Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 долучився до проведення загальнонаціонального уроку пам'яті, присвяченого 80 роковинам трагедії в Бабином Яру.

20:30 30.09.2021

Увага!

Шановні учні, батьки! З 30 вересня 2021 року відновлюється освітній процес у звичайному (очному) режимі.

17:47 28.09.2021

Увага! Інформацiйно-просвiтницька кампанiя «Абетка вакцинації від А до Я"

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що Академія української преси розпочинає iнформацiйно-просвiтницьку кампанiю «Абетка вакцинації від А до Я" i запрошує педагогiчних працiвникiв на вебiнар, що вiдбудеться 22.09.2021 о 15:00, для участi потрiбно зареєструватись за покликанням   https://forms.gle/MsA763wLyhsXnmCr5

11:29 22.09.2021