Участь у роботі VII обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні»

4 листопада, за запрошенням  відділу національно-патріотичного виховання Донецького ОБЛІППО, Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 взяв участь у круглому столі «Вдячні за свободу!». Цей захід проводився у рамках VII обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні». До участі у круглому столі запрошувались педагоги-ментори, які підготували учасників обласного конкурсу есе до Дня Гідності та Свободи. Опорний заклад представляла Дейнекіна Оксана Олександрівна. У своєму виступі вона цитувала фрагменти есе її учня, які оргкомітет  визнав оригінальними.

21:50 04.11.2021

Тиждень енергозбереження у закладі

З метою організації роз’яснювальної роботи стосовно енергозберігаючих та енергоефективних заходів, на виконання наказу відділу освіти м.Новогродівка від 25.10.2021 року № 20,03-15/56 Про проведення Тижня енергозбереження в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 з 08 листопада по 12 листопада 2021 року.

14:08 04.11.2021

ІІ етап (міський) обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»

28 жовтня в м.Новогродівка відбувся  ІІ етап (міський) обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова». 14 юних читців, об’єднаних любов’ю  до поезії, змагалися за право представляти наше місто на ІІІ етапі конкурсу виразного читання в м.Краматорську. Почесне І місце зайняли учні Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сіродзітінов Радмір, 7-А клас Олейнікова Євгенія, 9-А клас Рудик Артем, 10-А клас Продемонстрували свою акторську майстерність та стали лауреатами змагання Постєвка Данило, 5-А клас Рудик Ростислав, 6-А клас Безпала Ірина, 8-А  клас Бичкова Софія, 11-А клас Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу!

18:47 02.11.2021

Участь закладу у толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі»

28 жовтня Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7   долучився до участі в Онлайн-толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #5/2021 «Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі» .

15:19 01.11.2021

Канікули подовжено до 5 листопада

На виконання наказу відділу освіти м.Новогродівка від 28.10.2021 № 20.03-15/58 «Про подовження осінніх канікул в ЗЗСО територіальної громади Новогродівської міської ради", враховуючи рівень епідеміологічної небезпеки, осінні канікули подовжено до 5 листопада 2021 року.

12:54 30.10.2021

До уваги випускників 2022

У розділі Обирай майбутню професію (school.org.ua) додана інформація про Вищі навчальні заклади МВС України

11:59 28.10.2021

19 жовтня - День відповідальності людини

Запрошуємо відвідувачів сайту перглянути переглянути інформаційний відеоролік, який розміщений у розділі Виховна робота / Національно-патріотичне виховання молоді >>>>>

15:09 19.10.2021

Увага! Опитування!

Департаментом освіти та науки облдержадміністрації з метою дослідження освітніх орієнтацій учнівської молоді та їх батьків планується анкетування щодо створення обласного ліцею.

14:10 19.10.2021

Напередодні 14 жовтня у Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7

14 жовтня Україна відзначатиме три свята - Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України та День українського козацтва. Напередодні цих свят, 13 жовтня, в Новогродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 видався насичений, але цікавий та захоплюючий день.

11:13 14.10.2021

Про мінну безпеку

Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 разом з військовослужбовцями провів захід щодо інформування про мінну небезпеку — види діяльності, спрямовані на зниження ризиків, пов’язаних з отриманням тілесних ушкоджень в результаті підриву на мінах, ВЗВ завдяки поліпшенню обізнаності чоловіків, жінок та дітей про мінну небезпеку в залежності від різного ступеню вразливості, ролей та потреб і шляхом пропагування змін у поведінці, включаючи поширення інформації для населення, освіти та навчання, а також завдяки зв’язку з громадами з питань протимінної діяльності.

09:21 14.10.2021